2752
2734

سلام به همگی لطفا پیامم رو بخونید وراهنماییم کنید من 26 سالمه بار اول دوسال پیش یهویی باردار شدم تو سه ماهگی بچم تو شکمم مرد بدلیل هیدروپس ( اب اوردن زیر پوست جنین) ازمایشات غربالگریمم احتمال سندروم داون میداد،بار دوم هم باردار شدم تو دوماهگی بدلیل توقف رشد و قلب کورتاژ کردم گرگان زندگی میکنم نمیدونم باید چیکار کنم میترسم بازم تکرار شه خیلی ناامیدم 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

باید تحت نظر یه دکترخوب باشی برا بعدی

خدایاخودت حافظ نی نیم باش میدونی که چقدر تااینجاسختی کشیدم  پسرنازم برای لمس دستات لحظه شماری میکنم😍انشالله همه منتظرا بزودی دلشون شادشه🌹

منم دو تا سقط داشتم البته هفته های اول بود و اصلا به تشکیل قلب نرسید ولی بعد سقط دومم رفتم دکتر متخصص نازایی و سقط مکرر کلی آزمایش واسم نوشت که بدم.هنوز جواب آزمایش هام نیومده که علت سقط هام مشخص بشه.

باید تحت نظر باشی حتما که خدایی نکرده دیگه تکرار نشه

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍
منم دو تا سقط داشتم البته هفته های اول بود و اصلا به تشکیل قلب نرسید ولی بعد سقط دومم رفتم دکتر متخص ...

اینجا یه دکتر هست که میگن خوبه الان سومن پریودمه تموم شه میرم 

برو آزمایش ژنتیک بده خیالت راحت شه ،،درضمن قرار نیس هراتفاقی دوباره تکرار شه ،،امیدتد از دست نده ،،فقط روحیتو حفظ کن ،،من کلی درمان کردم برای بچه نشد که نشد ی ماه گفتم ن دگ بسه اگه قراره نشه نمیشه ،،قرصامو گذاشتم کنار ،دگ به مادر شدن فکر نکردم،دوباره عکاسی رو شروع کردم،ورزشمو و زندگیمو عادی کردم از اون افسردگی اومدم بیرون ، باورتون نمیشه من همون ماه باردار شدم بدون دارو بدون برنامه ریزی ،،،الان پسرم 32 روزشه 

اینجا یه دکتر هست که میگن خوبه الان سومن پریودمه تموم شه میرم 

آره حتما یه دکتر خوب برو یه آزمایش کاریوتایپ مینویسه که هم خودت و هم همسرت باید بدید،آزمایش ژنتیکیه.

یه آزمایش کامل هم برای خودت مینویسه که معمولا باید روز سوم پریود بدی،که آزمایش هورمونی و ایمنی و انعقادیه.

عکس رنگی رحم هم هست که باید معمولا بین روز های ۸ تا ۱۰ پریود بری بگیری.

😍😍😍بالاخره نفس مامان دنیا اومد😍😍😍

عزیزم منم گرگان زندگی میکنم.منم دوتا سابقه سقط داشتم.پیش دکتر قره جه و بوستانی برو.به من‌دکتر بوستانی خبلی کمک کرد.قره‌جه رو هم‌تعریفش رو شنیدم.ی دکتری هم هست فوق تخصص سقط الان فامیلیش یادم رفته.انشااله ایندفعه جواب میگیری.

عزیزم منم گرگان زندگی میکنم.منم دوتا سابقه سقط داشتم.پیش دکتر قره جه و بوستانی برو.به من‌دکتر بوستان ...

سلام  خانمی شما الان بچه داری؟ اول پیش بوستانی برم یا قرجه بنظرت