2733
2739
عنوان

یه اخلاق آزاردهنده دارم

381 بازدید | 29 پست

خانوما یه اخلاق دارم ک خیلی خودمو آزار میده ولی دیگران رو نه. 

مثلا : طرف غذا درست کرده اصلا خوب نشده ولی من بهش میگم خیلی خوشمزه ست تا ناراحت نشه، ولی اون شخص راحت درباره غذای من نظرشو میگه. 

مثلا : طرف بهم فیلم معرفی میکنه ببینم من اصلا از اون فیلم خوشم نیومده ولی واسه اینکه ناراحت نشه میگم خیلی قشنگ بود، درصورتی که اون راحت نظرش رو درباره فیلم معرفی شده من میگه اصلا جالب نبود 

یا مثلا : لباس خریده اصلا خوب نیست و بهم میگه چطوره؟ من واسه اینکه ناراحت نشه میگم مبارکت باشه خیلی خوشگله ولی طرف راحت نظرشو میگه که قشنگ نیست 

و هزاران موضوع دیگه 

این قضیه باعث شده اطرافیانم مخصوصا دو سه نفر خیلی خودشونو دست بالا بگیرن و همیشه غیر مستقیم میگن سلیقه ما اینقدر خوبه ک خود توهم خوشت میاد 

یه جوری رفتار میکنن ک تو هیچی بلد نیستی ما بلدیم 

نمیدونم متوجه منظورم میشید یا نه!!! 

عزیزم توایرادی نداری،توزیادی مهربون وخوش قلبی 

ازکسی که خجالت نمیکشه،خجالت نکش#پیش پرو،پرو باشید#پیش کسی که بهتون احترام نمیزاره،بهش احترام نزارید#✌️توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن✌️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

میفهمم چی میگی

تمربن کن دقیقا تو اون لحظه که داره دلت میسوزه جلو خودت و بگیری و واقعیت و بگی

اگر مجردی این موضوع موقع ازدواجت خیلی بیشتر اذیتت میکنه

احتمالا مهر طلبی داری

او در بر و ایام به کام است...
2740
میفهمم چی میگی تمربن کن دقیقا تو اون لحظه که داره دلت میسوزه جلو خودت و بگیری و واقعیت و بگی اگر م ...

نه ازدواج کردم 

بنظرم این از مهرطلبی نیست 

من فقط نمیخوام طرف مقابلم اذیت بشه از رک جواب دادنم 

ولی بقیه واسشون مهم نیست 

بنده خدا تووو خود منی

من کم کم خودمو تغییر دادم .آروم آروم.یه چند سالی طول کشید اما بالاخره من هم تونستم لب به سخن بگشایم. من اولش از شوخی و طنز های نرم شروع کردم تا الان حسابی جا افتادم .رک بی تربیت نشدم ها .رک شوخ گو هستم .مثلا اگر طرف غذا بد باشه و اگر نظر منو بخواد .میگم با چرا مثل مامانم غذا پختی نمک نداره .توهم مثل فلانی استرس فشار داری بابا بیخیال آدم ۲روز زندست به دنیا نمک و بده نمکو بده آ آ حالا درست شد 

نه ازدواج کردم  بنظرم این از مهرطلبی نیست  من فقط نمیخوام طرف مقابلم اذیت بشه از رک جواب ...

عمیق بهش فک کن

چرا نمیخوای طرف مقابلت ناراحت شه

چرا رو نظر و عقیده خودت پامیذاری و بخاطر شادی دیگران خلاف میل و نظرت صحبت میکنی

اگر ناراحت بشه فک میکنی چه تاثیری تو رفتارش باتو دار

او در بر و ایام به کام است...

منظورم اینه از طریق دروغ های مصلحتی شروع کن .. مثلا ای بابا چرا مثل اوایل من میمونی که فلان کارو انجام میدادم ..یا وا مثل نمکی که تو .یا برادر و هر شخص دیگه ..متوجه میشی چی میگم .طوری که اصلا اصلا ناراحت نشه و هم بتونی رک بودن و تقویت کنی

2706