2733
2734
عنوان

یه اخلاق آزاردهنده دارم

| مشاهده متن کامل بحث + 383 بازدید | 29 پست
بنده خدا تووو خود منی من کم کم خودمو تغییر دادم .آروم آروم.یه چند سالی طول کشید اما بالاخره من هم ت ...

با مادرشوهرم توی یه ساختمون هستیم 

مادرشوهرم فوق‌العاده ست 

خواهر شوهر ندارم چون مادرشوهرم دختر نداشته همیشه از دو تا پسر دیگه اش نظرخواهی کرده واسه کاراش. 

واسه همین دو تا برادر مجردم خیلی توی همه چی نظر میدن. از منم بزرگتر هستن. 

یه کاری می‌خواستیم انجام بدیم ک نیاز بود با طراح صحبت کنیم، طراح واسمون طرح زد و خیلی عالی شد همه گفتن خوبه 

برادرشوهرمم واسش طرح زده بود ک اتفاقا خییلیی بد بود ولی واسه اینکه ناراحت نشه گفتم طرح شمام خیلی خوبه 

یهو گفت زنداداش طراحت درست حسابی نبوده، این چ طرحیه واست زدن بیا طرح منو اجرا کنید 

درصورتی ک بخدا طرح اون افتضاح بود 

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس

من هم اینطور بودم الان تغییر کردم مثلا خواهر شوهرم که دختر عممه و دهه پنجاهی هستش و من دهه ۷۰  مجرد بودم و بعد عقدم به حجاب من گیر میدادن درحالی که بد نبود حجابم کمی موهام بیرون بود الان دختر خودش خط سینه ش هم بیرونه منم میگم  بهش با اینکه خوشش نمیاد حرف زدنی میگن زمونه عوض شده خب مگه زمونه ما باشما یکی بود

منم دقیقا مثل توام از مهرطلب بودنه، من متاسفانه سال هاست شخصیت مهرطلب دارم

یه نفر دیگه هم گفت از مهرطلبی هست 

ولی اینکه نمیخوام اطرافیانم دلشون بشکنه چه ارتباطی ب مهرطلبی من داره؟ 

فقط نمیخوام اونارو ناراحت کنم 

حاضرم رو سلیقه خودم پا بذارم ک اونا ناراحت نشن 

2731
من هم اینطور بودم الان تغییر کردم مثلا خواهر شوهرم که دختر عممه و دهه پنجاهی هستش و من دهه ۷« مجرد ب ...

ولی من باشم نمیگم 

با خودم میگم اون زمان من ناراحت شدم و حس بد رو تجربه کردم 

الان بهشون نگم تا حس بدی ک من تجربه کردمو اینا تجربه نکنن

اهمیت دادن به احساسات دیگران ضعف رفتاری نیست اتفاقا  بخشی از بلوغ رفتاری هست و کار شما درسته نقد مستقیم جالب نیست حتی آدم اگر نقدی هم بخواد بکنه باید اول یه حس خوب به طرف بده بعد حرفشو بزنه مثلا اول یه تعریفی ازش بکنه یا از حس خوب خودش به اون کلامی بگه  بعد اون رفتار منفی رو گوشزد کنه بگه مثلا من خیلی برای شما احترام قائلم ولی این رفتارتون منو اذیت میکنه

میشه لطفا کمکم کنید چجوری منم رک نظرمو بگم؟؟؟ 

منم دقیقا مثل توام دوست ندارم دل کسی برنجه وبشکنه سراین مسائل ولی متاسفانه همه دلمو میشکنن حتی خواهرام

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
عمیق بهش فک کن چرا نمیخوای طرف مقابلت ناراحت شه چرا رو نظر و عقیده خودت پامیذاری و بخاطر شادی دیگر ...

نمیدونم شایدم حق با شماست 

از این بُعد بهش نگاه نکرده بودم ولی نظر خودم این بود چون من خودم حس بد رو تجربه کردم، این حس بد رو کسی دیگه تجربه نکنه ک مثل من اذیت بشه 

یه نفر دیگه هم گفت از مهرطلبی هست  ولی اینکه نمیخوام اطرافیانم دلشون بشکنه چه ارتباطی ب مهرطلب ...

تو خود منی آنقدر ضربه دیدم سراین مسئله شاید کار درست اینه که مام رک بگیم اره زشته چیزی ک خریدی یا سلیقت 

من سراین موضوع چیزای ک میخرم وقتی میزنن تو ذوقم دیگ دلم از اون چیز زده میشه یا میرم عوضش میکنم یا هم دیگ نمیپوشمش

عزیزم کاربری دست دو نفر هست..✌️..درواقع میشه گفت چند نفر😂 😑اخه به هرکس گفتم همچین سایتی هس میشه از بقیه کمک گرفت اوناهم اینجا با کاربری من سوالات ومشکلاتشون بیان کردن🫠🙂ناگفته نماند چندین بار هم تعلیق شده😶🫣
این دقیقااا ی ایراده بزرگه که عواقب زیادی داره

عزیزم ایرادو اون کسایی دارن که ازخوش قلبی یه نفر سواستفاده کنن،چرا باید یه آدم ازخوب بودن خودش بدش بیاد؟لعنت به این دوره و زمونه که آدمای پست وحقیری داره

توی قصه زندگیت نقش اول داستان خودتی ،پس قوی باش وکم نیار دختر😎اسم کسایی که موقع شکست ترکت کردن رو بنویس وبرای جشن پیروزیت  دعوتشون کن 😎فردای بهتری خواهیم ساخت✌️
اهمیت دادن به احساسات دیگران ضعف رفتاری نیست اتفاقا  بخشی از بلوغ رفتاری هست و کار شما درسته نق ...

ولی این بلوغ رفتاری منو اذیت میکنه 

مگر اینکه بتونم طی مدت ها با خودم کلنجار برم و ایده شمارو انجام بدم 

ولی من باشم نمیگم  با خودم میگم اون زمان من ناراحت شدم و حس بد رو تجربه کردم   الان ...

به جهنم تجربه کنن ...نمی دونی چقدر منو تو اون سن اذیت کردن و حرف درست کردن برام ،من برا دخترش حرف درست نمیکنم همه جا پشتش حرف بزنم چون دوست ندارم یه بچه رو بدنام کنم ولی می گم بهشون چون هنوزم نسبت به دیگران خیلی اظهار نظر می کنه ،دیروز باز شروع کرده بود فلانی این طور اون طور ،درست زندگی نکرد و...خودش جدا شده از شوهرش ،پسرش درس نخوند درست و حسابی دخترشم خیلی اذیت می کنه ، منم بهش گفتم چند روز پیش به همسرم کی گفتم ما حواسمون به زندگی خودمون باشه وبا زندگی کسی کاری نداشته باشیم وبتونیم  خودمون خوب  و دریا زندگی کنیم و بچه مون رو درست تربیت کنیم شاهکار کردیم  نیاز نیس همش نسبت به زندگی دیگران اطهار نظر کنبم

تو خود منی آنقدر ضربه دیدم سراین مسئله شاید کار درست اینه که مام رک بگیم اره زشته چیزی ک خریدی یا سل ...

برادرشوهرم مجرده و خواهر نداره 

رفته بود لباس خریده بود با کلی زوق نشونم داد زنداداش ببین لباسام چطورن؟ من واقعا خوشم نیومد خیلی خیلی بد بود ولی وقتی زوق خودشو دیدم گفتم مبارکت باشه عزیزم خیلی عالیه 

خواستیم بریم همون برادرشوهرم لباس شوهرمو دید و گفت زنداداش این چیه تن شوهرت کردی؟ بهتر از این پیدا نکردی بخری؟؟؟🙃

یه نفر دیگه هم گفت از مهرطلبی هست  ولی اینکه نمیخوام اطرافیانم دلشون بشکنه چه ارتباطی ب مهرطلب ...

خب احتمالا شخصیت مهرطلب رو نمیدونید چیه

مهم ترین ویژگی شخصیت مهرطلب همین هست که نمیخواد کسی ناراحت بشه و از خودش میگذره تا کسی دلش نشکنه

ما نگوییم بد و میل به ناحق نکنیم 
برادرشوهرم مجرده و خواهر نداره  رفته بود لباس خریده بود با کلی زوق نشونم داد زنداداش ببین لباس ...

💔💔💔

2706