2752
2734

عزیزم یکم مدریت شده خرج کن هرچی دلت خواست که نباید بگیری 

🙂در تاریخ بنویسید کجای دنیا رئیس جمهورش این چنین زیبا جان سپرده است؟هشتمین رئیس جمهور باشد خادم امام هشتم باشد و خادم مردم در روز میلاد امام هشتم شروع به کار کرده و در روز میلاد امام هشتم  در راه خدمت به مردم در آخرین پروژه ای که هشت هزار کارگر را مشغول به کار کرد در نقطه صفر مرزی به شهادت برسد....🇮🇷🇮🇷🇮🇷🖤🌹
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بازم خوبه ااین مبلغ تو کارتت بوده اون وقت من دیروز رفتم سوپری یارانه مون نیومده بود ۱۶تومن تخم م ...

خب من روزی سیزده ساعت سرپام چون سالن مال خودم نیست حق خودمم بهم نمیدن متاسفانه

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
2731
بخدا میارین بقران اینا لازمه یه دختر و زنه‌ اصلا مارک نگرفتم همشون برند متوسط و واقعا لازمم‌ بود ب ...

شما تو نوزده سالگی نیاز به روتین و ضد لک و کرم دور چشم ندارین 

اینها همش تبلیغات شرکت‌های سازنده این محصولات هستن که میخوان خانم‌ها رو قانع کنند که به این چیزها نیلز دارن همش فریب تجاری هست 

جواب میده؟ میگفتن حنا خوبه  ولی اونم‌میخرم ببینم چی میشه

بله من سالهاست دارم استفاده میکنم

هم من هم همسرم

تازه آقایون که بواسطه ی شغل و بیرون رفتنشون بیشتر تعریق دارن

برو عطاری بگو پودر سفیدآب کف میخام

بعد از هر حمامی بزن زیر بغلهات

مامان 💖مهدی و لیانا💖                                                                                                                                                                                              کاربری سال 97 امو تعلیق کردند😕مامان_مهدی_جونم
عزیزم محصولات پوستی گرونه یکم مدریت شده خرج کن هرچی دلت خواست که نباید بگیری 

راست میگی بخدا

می‌خوام برای بدنم محصولات متوسط ترس بگیرم ازنور پناه ببرم به ماسک های طبیعی مثل حنا و سفیدآب واسه پوست صورتم هزینه کنم بهتره و بصرفه تر

اسفند۹۹ روز دوشنبه ساعت ده صبح هیچوقت یادم نمیره، دیگه اون آدم سابق نشدم💔 آرزوهام پودر شد، خدایا میبینی؟ من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاست💔 ثانیه به ثانیه که میگذره قلبم بیشتر مچاله میشه💔مادرم اشک هامو که میبینه دلش می‌شکنه💔از بابام متنفرم که باعث  این حال  بدم شد💔 از خدا پرسیدن بدترین عذاب واسه یه انسان مظلوم چیه؟ گفت بال هاش شکسته بشه💔 امام حسین آخرین امیدم به توعه یادته چهل شب برات نماز شب خوندم به حرمت همونا نجاتم بده💔روزگار بدی رو میگذرونم برام دعاکنید شاید نفس یکی از شما حق باشه💔الان حاضرم همه چیزمو بدم فقط خوب بشم💔افسردگی لعنت بهت💔تا ابد حسرت دندونپزشکی شهید بهشتی موند رو دلم💔خدایا تروخدا😭😭😭باید از سمت خدا معجزه نازل بشود تا دلم باز دلم باز دلم، دل بشود⁦❤️⁩                                                «چه بسیار تقدیرها که به تدبیرها میخندند»من این جمله رو زندگیش کردم💔                                         من خیلی وقته مردم فقط جسمم اینجاس🙃💔            ما همیشه از کسایی که دوسشون داریم ضربه میخوریم💔 شدم مثل دختر بچه ای که تنهایی با عروسکاش بازی می‌کنه💔  گاهی وقتا از تنهایی و شدت غم شده شش ماه اصلا از خونه بیرون نرفتم پس با من از تنهایی و غم حرف نزن💔 میگن دردی که تورو نکشه قوی ترت می‌کنه ولی من میگم می‌کشه ولی جوری که هر ثانیه می‌میری💔 خدایا من از درگاهت با دل شکسته چشم گریون و قلب پراز درد نا امید و دست خالی برگشتم💔
خب من روزی سیزده ساعت سرپام چون سالن مال خودم نیست حق خودمم بهم نمیدن متاسفانه

خوبه باریک الله بهت❤️❤️❤️❤️❤️❤️

منم کاشکی یه آب باریکه ای داشتم مادر۳تا بچم بسختی زندگی میگذره

مامانه دوقلوها و گل پسر 🙋‍♀️🧒👭

۸ میلیون چه خبره دادی روتین پوستی ، ۱۹ سالته ،پوستت هیچ مشکلی نداره ،بهترین حالت پوست در بهترین سن داری .

تحت تاثیر پیج ها قرار نگیر ، یا همون دارو خانه ای از خداشه جنساش فروش بره مهم نیست براش جیب شما .

اون ۸ میلیون دو میلیون خرج کرم ضد آفتاب و ضد تعریق با ژل شستشو کافیه ، ۶ میلیونش بده یه تیکه طلا بخر ،برای آینده ت پس انداز میشه

با احترام

پوسته‌یِ ظاهری چه اهمیت دارد، درونَم ویران است.(عباس معروفی) 

خوب کلینیک که خودش حداقل ۱۳۰۰ به بالاست.ویتامین سی هم راستش به هر پوستی نمیسازه و ممکنه جوش بزنی.من خودم بیشتر خریدهای این طوری رو از پیج های اینستا که سایت دارن انجام میدم اونا قیمتشون مناسب تر هست.اگه تهرانی بهت یه جا معرفی کنم تو بازار که هم جنسای اصله هم بسیار قیمتش بهتره

خوبه باریک الله بهت❤️❤️❤️❤️❤️❤️ منم کاشکی یه آب باریکه ای داشتم مادر۳تا بچم بسختی زندگی میگذره

تحصیلاتت یا هنرت چیه

مهارتی داری؟

بخدا میارین بقران اینا لازمه یه دختر و زنه‌ اصلا مارک نگرفتم همشون برند متوسط و واقعا لازمم‌ بود ب ...

ماکه اینارو نمیخریم بو سگ هم نمیگیریم لازمم نیس 

نکنه زن نیستم  

بعد حمام یه پودر از عطاری خریدم سفیده فک کنم جوش شیرینو زاجه  میزنم زیر بغل بو عرق نمیگیرم مام دوس ندارم میزنم بوعرق ادم تندتر میشه

سفیداب میزنم اسکرابمه بادست ب صورتمم میزنم عالی سرمو اینا هم ندارم  فقط ژل بانوان میخرم ضدافتابمم زینک

برا شفای بچم دعا کنین
2706