2737
2739
عنوان

تجربه تون از گهواره برقی

327 بازدید | 29 پست

سلام دوستان

دختر من به تازگی یک ماهه شده.بسیار بی قراره و کولیک داره.دیگه دست و کمر برام نمونده از بس راه بردم.تنها چیزی که یه کم آرومش میکنه تاب خوردنه

حالا میخوام گهواره برقی بگیرم کمک دستم باشه.چون تنها هستم و کمکی هم ندارم خیلی دارم اذیت میشم.تجربه تون رو ممنون میشم بهم بگید.و این که بین این دو مدل کدوم بهتره

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

برای بچه های من جواب نداد ، بانو      ....ج هم جواب نداد ، آخر سر تاب آنیل خریدیم بدرد خورد 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
نظرات تون رو بنویسید لطفا میام میخونم.دخترم بیدار شد.ممنونم

من از این گهواره ها عکس اولی  داشتم زود خراب شد...اخر سراغ کردم از گهواره های قدیمی پیدا کردم...الانم ک 2سالشه تو گهواره میخابه

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..

خوشبحال مردها دلشان که بگیرد سیگار می‌کشند..هرزمانی هم که باشد بدون ترس ودلهره،به دل خیابان میزنند،حتی اگرشد وسایل دم دستشان رامیشکنند،اما ما زن ها چه؟؟؟نه خیابان برای دلتنگی هایمان امن است،نه سیگار با طبع لطیفمان سازگار...نه دل شکستن ظرف ها راداریم...مازن ها که دلمان میگیرد...زورمان به موهایمان میرسد...به ناخن هایمان میرسد...به بغضمان میرسد...ما زن ها درمواقع دلتنگی خیلی قوی که باشیم نهایت درگوشه ای مچاله می‌شویم وبی صدا می‌میریم..
2738
برای بچه های من جواب نداد ، بانو      ....ج هم جواب نداد ، آخر سر تاب آنیل خریدیم بدر ...

برقی جواب نداد؟

چرا مشکلش چی بود.ینی نگیرم

آخه تاب باید خودم باز وایسم تاب بدم

اینو میگم برقیه دیگه منو نمیخواد برای چند دقیقه میتونم به یه کاری برسم

برقی جواب نداد؟ چرا مشکلش چی بود.ینی نگیرم آخه تاب باید خودم باز وایسم تاب بدم اینو میگم برقیه دی ...

نمبخوابیدن توش نمی‌دونم چرا خودشونو شل نمیکردن توی با نووو ججج هم همینطور ولی توو تاب آنیل چرا 

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 
من از این گهواره ها عکس اولی  داشتم زود خراب شد...اخر سراغ کردم از گهواره های قدیمی پیدا کردم.. ...

حالا تازه من میخوام از دیوار بگیرم.امکان خراب شدنش بیشتر هست احتمالا

گهواره قدیمی چه شکلی ینی.میتونید عکس بزارید

اول دخترت ببر پیش فوق تخصص گوارش اطفال تا مشکلس بفهمه  

بردم عزیزم.مگه میشه نبرده باشم.اما این بی قراری ها برای نوزاد مخصوصا کولیکی طبیعیه.و منم که دست تنهام همچین چیزی رو نیاز دارم واقعا

2706