2733
2734
عنوان

شوهرم 4روزه خونه رو ترک کرده

6165 بازدید | 63 پست

خیلی داغونم.آخه به چه گناهی؟فقط چون بهش گفتم شبا دیر نیا و چهارتا دری وری بینمون رد وبدل شد و فردا شبش بهش اس دادم حق نداری بیای.اونم گفت باشه بای واسه همیشه اون تو اون خونه مال خودت.امشبم بعد 4شب اس داده تا به پام نیفتی محاله بیام.پریشب حتی منتش و کشیدم اما جوری بای بای میکرد انگار دوس پسر دوس دختریم مرتیکه .الانم جوابشو ندادم بهم اس داده نکنه بغل عشقتی! بچها چی جوابشو بدم؟اصن جواب بدم؟بدتر نشه 

این روزها هر کی هر بلایی دوس داره سر آدم در میاره و آخرش میگه حلالم کن.!!!!!!

اصلا محلش نذار و جوابشو نده بحث کنی بدتر میشه یکی تو میگی دوتا اون بذار خودش اروم بشه به اشتباهش پی میبره ینی شما ۴ شب تنها بودی؟

میشه برای اینکه یه بچه سالم و باهوش داشته باشم برام دعا کنی و آرزوی خوب کنی؟ممنون🙏 اینو بدون حس خوبت برای بقیه دوبرابرش به خودت برمیگرده🌼

بگو که اره من به عشقم پایبندم وایمیستم بیاد خونش برم بغلش.

چیزی نگی که بدتر بشه 

بعد1سال و 1ماه انتظار بالاخره خدا فرشتشو گذاشت تودلم خدا خودتم مواظبش باش خدایا ممنونتم🙏🙏🙏
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
2740

بگو آره تو بغلشم . بسوووز   

"برای اینکه مردم در خط نگه‌داشته شوند، آن‌ها باید گرسنه، نیازمند، بی‌سواد، و خرافی نگه‌داشته شوند. اگر فرزند بقال باسواد شود، او نه‌تنها به سخنرانی من انتقاد خواهد کرد، بلکه واژه‌های بدیعی را نیز بکار می‌برد که نه شما و نه من نمی‌توانیم آن را بفهمیم … چه اتفاقی می‌افتد اگر کودک علوفه‌فروش باهوش و توانا باشد و کودک من، ...،تنبل و احمق باشد؟"
2706