2733
2739

تا بحال دیدین یا احیانا خودتون تجربه داشتید که زنی بعد از زایمان به خاطر سختی زایمان و اینکه بگه نمی تونم بشینم به بچه شیر نده ؟ شیر داره ها میگه نمی تونم بشینم 

لطفاً قضاوت نکنید فضول مردم هم نیستم ، این بنده خدا خواهر شوهر و زن داداشم هم نیست ،فقط اگر مورد مثل این دیدین بگین بله

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

من نمیدونم ایشون درست میگن یانه ولی خیلیارودیدم که به بهانه های مختلف شیرندادن به بچه هاشون مثلا یه نفربودمیگفت بدم میادهرجامیری باید سینه اتوبازکنی بدی دهن بچه یایکی بود سینه هاش که زخم شد دیگه شیرندادبه بچه که من نمیتونم تحمل کنم 

دلم هوای حرم دارد....سلام آقا...
2731
نه اصلا مدیونیم اگه فک کنیم زنداداش یا خواهر شوهرته🥴

😂😂😂💔

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
من نمیدونم ایشون درست میگن یانه ولی خیلیارودیدم که به بهانه های مختلف شیرندادن به بچه هاشون مثلا یه ...

منم سینم چهار ردز اول زخم بود جوری درد میگرفت و ورم کرده بود ک اندازه ی اجر شده بود و وقتی میخورد جیغ میزدم ولی دادم خورد خوب شدم 

نه که خیلی خوش گذشت قراره جهنمم بریم 🚶‍♀️زندگی من انقدر پرایوته که اگه چیزی راجبم بفهمی میدونم دقیقا کی و کجا بهت گفته :)...ببخش تا روح پاک و ارومی داشته باشی نزار سیاهی دنیا روی قلبت لکه بندازه ..کاربری پنجممه 😑🤦‍♀️
2740
منم سینم چهار ردز اول زخم بود جوری درد میگرفت و ورم کرده بود ک اندازه ی اجر شده بود و وقتی میخورد جی ...

من خودم این شکلی بودم بچه اولم فقط ده بیست روزشیرموبه زورخورد به شیشه شیرعادت کرده بود سینمونمیگرفت خودمم افسردگی گرفتم ولی دومی روبه هرشکلی بود خودم شیردادم واقعاحال روحیمم عالی بود

من خودم این شکلی بودم بچه اولم فقط ده بیست روزشیرموبه زورخورد به شیشه شیرعادت کرده بود سینمونمیگرفت ...

دقیقااا پسرمنم فقط یه ماه شیرخورد الان که دومی رو باردارم زیرسنگ هم شده شیرخودمو میدم مجبوره عادت کنه

فقط 14 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
برای شادی روح مادرم یه صلوات بفرستین، ممنونم💔
دقیقااا پسرمنم فقط یه ماه شیرخورد الان که دومی رو باردارم زیرسنگ هم شده شیرخودمو میدم مجبوره عادت کن ...

پسردومم هم چون شیرم کم وشوهرم طاقت نداشت شیرخشک داددکترم میبردم میگفت چون شیرت کمه تبش پایین نمیاد چراانقدخودتواذیت میکنی شیربدی بهش ولی نمیتونستم تحمل کنم آخرش شیرمودیگه نمیگرفت نوک سینم نباتو توآب ریخته بودم میزدم بهش ازشیرینی اون خوشش میومد میک میزد یه باراینطوری شیردادم دیگه یادگرفت تو یه بارشیردادن چندبار سرشوعقب کشید ولی باز نبات زدم خورد تا کلایادگرفت 

تجربه ام روگفتم ان شاءالله که خودبه خودشیرتونوبخوره ونیازی به اینکارانباشه وگرنه من سراولی هی مشاورشیردهی میرفتم سرشیشه میذاشتن نوک سینه ام که اینجوری بخوره ولی پدرم دراومدآخرم نخورد قدیمیامیدونستن چکارکنن

من خودم این شکلی بودم بچه اولم فقط ده بیست روزشیرموبه زورخورد به شیشه شیرعادت کرده بود سینمونمیگرفت ...

دییقا

من خودم همینجوری بودم تا چهل روزه انقد سختم بود که لم داده غذا میخوردم ولی خب درازکشیده به بچه شیردا ...

شما شیر دادی با اینکه سختت بوده بشینی

گفتم نداده باشه به خاطر سخت بودنش

2706