2737
2739

وایییی بای پسره اشنا شده بودم دوروز بود بعد دنبال این بودم حرف رو ب ی سمتی بکشم و یجوری ک ناراحتش نکنم تموم کنم

بیچاره رو به درجه ایی از استیصال رسوندم خودش گفت خیلی دوس داشتم ادامه بدم ولی داری روانیم میکنی😐😂😂😂 بعدم محترمانه دو طرفه خدافظی کردیمو تمام .حالا چرا روانیش کردم؟ چون میگف میتونم ببینمت و من بحث رو کلا عوض میکردم هی قربون صدقم میرفت و من برا اینکه امیدوار نشه میزدم تو ذوقش🙂🤦🏻‍♀️

حالا از حرص دارم میخندم چرا خودم همون لحظه اول خدافظی نکردم حس میکنم غرورم شکست اون اول اینکارو کرد اولش برام مهم نبودا الان ک فکرشو میکنم حرص میگیرم

کاربری دست دو نفر🌱
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
من خیلی سربسرش گذاشتم😂بیچاره دیوونه شد

ی همچین موردی داشتم البته الان متاهلما واسه دوران سمی مجردیم بود دوران جاهلیت یارو کلید کرده بود قصدم ازدواجه دوست دارم منم از رو دلسوزی تموم نمیکردم خودمو میزدم ب خنگی اخرش طرف خودش بلاک کرد 🫤😂ضربه ای که اون موقع غرور من خوردو غزه نخورده

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
2740
بیا اعصاب و‌تحمل انتقاد هم‌نداری ، حق داشته پسره 😂

کی اخه از تو نظر خواست تو سایت زنونه 

برو درست بخون تاپیکو طرف گفته خیلی دوس داشتم ادامه بدم بعدم گفتم من قصد تنموم کردن داشتم حالا تو سعی داری خودتو ی بچه مرد سیگما نشون بدی اون بحثش یچیز دیگش

کاربری دست دو نفر🌱
ی همچین موردی داشتم البته الان متاهلما واسه دوران سمی مجردیم بود دوران جاهلیت یارو کلید کرده بود قصد ...

شت💀💀این خیلی بدجورررر بوده

کاربری دست دو نفر🌱
شکست تو پرونده ات دیگه ثبت‌ شده 

پاک کردی کامنتتو ک😂😂

دیگ از کسی ک جایگاه خودشو نمیشناسه و توی ی سایت زنونه فعالیت داره انتظاریم نیست

میگن تا مرد سخن نگفته باشد عیب و هنرش نهفته باشد داستان شماس ک با ی کامنت شخصیتتون رو نمایش گذاشتید 

متاسفم واقعا

کاربری دست دو نفر🌱
میگفت نذر کردم اگه بگیرمت بریم مشهد  قیافه من

وای دختر اینم هی داشت میگفت میخوام بگیرمتو اینا

بعد منم رک گفتم چرا پسرا فکر میکنن ما دخترا قند تو دلمون اب میشه اگ بگن میگیرمت

نوشت لال شدم با حرفت😂

بیچاره خیلی سعی کرد مخ بزنه ولی نتونست

کاربری دست دو نفر🌱
وای دختر اینم هی داشت میگفت میخوام بگیرمتو اینا بعد منم رک گفتم چرا پسرا فکر میکنن ما دخترا قند تو ...

لعنتی دوران سم مجردیم افتادم😂😂

پسر قشنگم با امدنت زندگی مامان رنگ و بوی بهشت گرفت🩵
کی اخه از تو نظر خواست تو سایت زنونه  برو درست بخون تاپیکو طرف گفته خیلی دوس داشتم ادامه بدم ب ...

من همه حرفامو به شوخی گفت به دل نگیر

اگه پستمو پاک کردم به خاطر این بود گفتم شاید ناراحت بشی 

از توهین شما هم ناراحت نمیشم 

2706