2752
2734
عنوان

نامزد سابقم رفتارش دقیقا شبیه سیا

447 بازدید | 20 پست

فیلم ملی و راه های نرفته اش بود میدونم خیلیا این فیلمو دیدن ولی واقعا نمیدونید چقدر اون رفتارای بد و مشکوکانه میتونه بد تو ذوق ی دختر اونم ۱۸ساله یا کم سن بزنه.. یادش افتادم حالم بدتر گرفته شد خداروشکر میکنم همسرم نیست ولی هنو ی ترسی از اون رفتارا دارم که واقعا دیگ حتی نمیتونم با ی نفر ارتباط بگیرم بخاطر اینکه اعتماد به نفسمو نابود کرد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

درکت میکنم عزیزم تو همچین رابطه ایبودم روانی شدم قرث اعصاب مصرف میکردم خداروشکر با بدبختی از شرش راحت شدم ولی سعی کن فراموش کنی همه شبیه هم نیستن من الآن با یه مرد کاملا نرمال ازدواج کردم 

درکت میکنم عزیزم تو همچین رابطه ایبودم روانی شدم قرث اعصاب مصرف میکردم خداروشکر با بدبختی از شرش راح ...

یه سوال بپرسم؟البته با اجازه اسی

از سر بامی که پریدیم،پریدیم🌱دل ز هرکس که بریدیم،بریدیم
درکت میکنم عزیزم تو همچین رابطه ایبودم روانی شدم قرث اعصاب مصرف میکردم خداروشکر با بدبختی از شرش راح ...

باز خوبه من یکی اومده بود نرمال فکر میکردم مشکل داره چون فکرش نرمال بود فکر میکردم بی غیرته انقد مغزمو خراب کرده بود

چیکار میکرد اسی تعریف کن

میگف وقتی شب بخیر میگی و دو دیقه بعدش آنلاین میمونی خوابم نمی‌بره همش فکر میکنم ینی چیکار میکنی با کی چت میکنی یا با دوستت میری کلاس مثلا خیاطی نکنه ی دوستی داری که اون دوس پسر داره و تو باهاشون میری بیرون

یا یبار میخواس نزدیکم بشه گفتم خوشم نمیاد باید عقد کنیم بعدش..بعد گف نکنه خاطره بد داری ینی کسی ...

یا همش میگف باید بدونم قبلا دوس پسری داشتی یا همش می‌پرسید خدایی تا حالا نداشتی در صورتی که اونموقع دبیرستان بودم اونم تو خانواده بشدت سنتی تازه فامیلمم بود