2733
2739

زیاد به روی خودم نمیارم و اصلا اینجا اولین جاییه که دارم این قضیه رو بروز میدم.

راستش من حساس میشم گاهی رو دخترای فامیلشون یا دخترای دانشگاه یا هر دختر دیگه‌ای

این احساسم فقط درونیه و فقط توی ذهن خودمه، تاحالا پیش نیومده گیر بدم بهش یا طوری رفتار کنم که متوجه حساسیتم بشه.

ولی واقعا دلم میخواد بتونم این قضیه رو با خودم حل کنم

اما نمیدونم چجوری :)))

حساسیت که یه مقداری طبیعیه ولی لطفا اینقدری به خودتون و اخلاقتون و زیباییتون اعتماد داشته باشید که حتی فکر اینکه پارتنرتون بخواد شما رو رها کنه اصلا به ذهنتون هم خطور نکنه 

کی گفته که اگه تو از پیشم بری شمعدونیا دق میکنن؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه کوچکترین واکنشی ببینه می‌کنه نقطه ضعف و مردا لذت میبرن از اینکه نقطه ضعف طرفشون بدونن

فقط 19 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاش آدم ها مثل زنبور عسل بعد از هر نیش زدن میمردن 💔 👈👈👈👈👈👈👈لایک نکنید 👉👉👉👉👉👉👍👈👈👈👈👈👈درخواست دوستی قبول نمیکنم👉👉👉👉 اگه امضام خوندی 👈👈👈میشه دعا کنید تو دلیم پسر باشه و سالم آخه وقتی فهمیدم باردارم که بابام به آغوش خدا رفت  😔 میخام اسم بابام روش بزارم 😭خدایا روح بابام در آرامش باشه 🙏😭 اگه دوست داشتید براش صلوات بفرستید ممنون میشم 🌷
2731
اگه کوچکترین واکنشی ببینه می‌کنه نقطه ضعف و مردا لذت میبرن از اینکه نقطه ضعف طرفشون بدونن

نه اصلا فکرشم نمیتونه بکنه که من رو این موضوع حساسم

تاحالا بهش اشاره غیرمستقیم هم نکردم حتی