2737
2739

یه چیزی ترند میشه تا من بیام سبک سنگین کنم و پول واسش کنار بذارم و بخرم ایشون خریده. چند بار که منم برای دل خودم خریدم ایشون تو جمع گفت اون زمان که من فلان چیز رو خریدم هیچ کس نداشت یا اگر لباس باشه میده به بقیه بپوشن که بگه ببین اینی که تو تازه خریدی رو من کهنه اش کردم دادم بقیه. 

شما باشید چکار می کنید؟ حالتون بد نمیشه؟

من یه زن امروزی ام در عین حال که برای آگاهی همه جانبه و روشن بینی ام تلاش می‌کنم قسمت هایی از وجودم هم از مسائلی پیش پا افتاده آزرده میشه. هیچ انسانی کامل نیست. کسی که همه‌ی تاپیک هاش گل و بلبله بنظر من حتما دچارخودسانسوریه.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742

خوشبحالش بیشتر سعی کن ترند هم باشه وقتی اون داشت نخر چه بی جنبه است

لطفا برا شادی روح خواهرم و پدرم با دلهای پاکتون صلوات بفرستید خدا هیچگاه داغ عزیزی رو بهتون نشون نده    عمر گرون گذشت نفهمیدم بعضیهایی که روم میخندن صرفا دوستدارانم نیستن دشمنن با سلاح خنده
2740

جاریت باپول خودش مسخره یاشوهرش ؟این مهمه خیلیا باپول شوهر پز میدن درحالیکه هیچ زحمتی واسه اون پول نکشیدن اگه مجبور باشن کار کنن واسه اون پول به این راحتی پول رو به ترند وبرند !نمیدن خخ

امضاتونو ببینین 

جوابتون داخل امضاتونه

فکر کنین جاریتون هم جزئی از همون مسائل پیشپا افتاده هست

درنتیجه شما برای دل خودتون زندگی کنین

ایشونم انقدر ادامه بده تا خسته بشه

https://harfeto.timefriend.net/17100532762931

چرا اینقد زوووم میکنید رو زندگی و کار بقیه؟؟بنظرم اشکال از طرز رفتار و فکر خودته..نباید اونقد برات مهم باشه که بخوای پیگیر زندگی و خرید های جاری باشی...اصلا و ابدا مهم نیست شما داری باهاش رقابت میکنی.

کنار همسر و فرزندم خوشبخترینم😘😘♥
2706