2737
2739
عنوان

خانمای با سرزبون بیان و با سیاست

467 بازدید | 60 پست

لطفا همشو بخونید نظر بدید من از دوباره شب میزارم جون واقعا توی موقعیت بدی هستم

اول از همه پارتنرم برام یدونه عروس هلندی خرید واسه تولدم بهم داد یدونه ام برای خودش خرید

گفت اینو من نگه میدارم اینو تو هروقت ازدواج کردیم ببریم سر خونه زندکیمون گفتم باشه اول ک بلد نبودن درست ازش نکه داری کنن خانوادش پارتنرمم اونو داد ب من گفت این ی مدت پیشت باشه

حالا شده بودن دوتا یکی برای خودم و یکی برای پارتنرم

خاهرش از همون اول ک براش عکس فرستاده بود چشمم دنبال عروس هلندی من بود ک در اوند بهش کفت این برای تو نیست

بعد در اومد ب من گفت اکر اثن یکی و بهت بدم ناراحت میشی

گفتم اونو بردارم ک خاهرت برای منیو برداره نیخوره ک اینطور باشه

بعد الان بعد از دوماه مامان پاتنرم زنگ زده هرماه زنگ میزنه حال و احوال میکنه میگه ک عروس هلندی فلانی خوبه(دخترش) گفتم اره خوبه اینا

گفت هر وقت پسرش اومد با دخترش میان در خونمون ک عروس هلندیشو ببرن ولی این عروس هلندی اونا نیست مال خودمه هردوتاش نمیخام بدم

دلم میخاد گریه کنم بارها ب پارتنرم گفتم خاهرش خودش بره بخره این برای پارتنرم یعنی برای منه

اون دختره ام از من دوسال بزرگتره خودش شوهر داره ولی هنوز چشمش ب جیب برادراشه

بگین چیکار کنم من نمیخام بهشون بدم شده میکشمشون ولی نمیدمش

تا بداند که شب ما به چه سان می‌گذردغم عشقش دِه و عشقش دِه و بسیارش دِه.                   کام دنیا بر لبم هرگز نشد  اما گذشت کس چه میداند چه ها برما گذشت خنده بر لب بغض دنیا خورده ایم  خنده و بغض دنیا یکجا گذشت                                   خدایا شکرت بخاطره همچی شکرت ک منو ب همه ارزوهای قشنکم میرسونی. 1399/12/7وقتی تورو دیدم نمیدونستم زندگیم انقدر تغییر میکنه.                          1402/1/11نمیدونم کدوم حرفات و باور کنم سعی دن برای موندن من توی رابطه رو یا کاراتو.                        واسه موهاتون اکر کم پشته روغن رزماری بزنید واسه مژه هاتون روغن کرچک ناخوناتون و همش مرطوب نگه دارید اب زیادبخورید واسه روشن شدن پوستتون و الورا گه کاهی بزنید
الان دعوا سر عروس هلندیه ؟

اره 

تا بداند که شب ما به چه سان می‌گذردغم عشقش دِه و عشقش دِه و بسیارش دِه.                   کام دنیا بر لبم هرگز نشد  اما گذشت کس چه میداند چه ها برما گذشت خنده بر لب بغض دنیا خورده ایم  خنده و بغض دنیا یکجا گذشت                                   خدایا شکرت بخاطره همچی شکرت ک منو ب همه ارزوهای قشنکم میرسونی. 1399/12/7وقتی تورو دیدم نمیدونستم زندگیم انقدر تغییر میکنه.                          1402/1/11نمیدونم کدوم حرفات و باور کنم سعی دن برای موندن من توی رابطه رو یا کاراتو.                        واسه موهاتون اکر کم پشته روغن رزماری بزنید واسه مژه هاتون روغن کرچک ناخوناتون و همش مرطوب نگه دارید اب زیادبخورید واسه روشن شدن پوستتون و الورا گه کاهی بزنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا طرفت جواب خواهرشو نمیده؟؟اون چ میگه

بابای مهربونم دلم برات لک زده یک سال شد که رفتی😭😭تا تولدت چند روز مونده همیشه من برات تولد میگرفتم وقتی کوچیک بودم ‌از مغازه کیک میگرفتم روش کبریت میزاشتم روشن میکردم برات یکم بزرگ شدم یاد گرفتم برات کیک بپزم و روش شمع و کبریت روشن کنم و تو میخوردی و میگفتی وای چه خوشمزست،بعد عروسیم دیگه برات شیرینی خریدم آوردم چون تو کیک خامه ای دوست نداشتی،حالا چه کنم برای کی،کجا تولد بگیرم.....😭😭😔برای شادی روح بابام صلوات،الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم
2742

بهش بگو یکی دیگه واسه خواهرش بخره

درخواست دوستی قبول نمیکنم حتی شما دوست عزیز🙂 اگه تو تاپیک ها یک دفعه غیب شدم جواب ندادم ناراحت نشین بچه کوچیک دارم احتمالا یه گندی زده 😅وقتی‌توتاپیکها‌مخالف‌هستین‌وتوهین‌کردیدوجواب‌ندادم‌فکرنکنیدکم‌اوردم😏خیر بنده برای شخصیت خودم‌ارزش قائلم و با بحث بایک ادم بیشخصیت شخصیت خودم رو پایین نمیارم  🪻اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُمْ🪻
2738
الان دعوا سر عروس هلندیه ؟

خوب عروسای منن نمیخام بدمشون

چند سالته؟😐

من 17

نگاه ی جوریه دیکه ب مسئله نکاه کن صاحب اینا پاتنر منه هرچی اثن داره برای منه ن خاهرش

خدایی بچه بازیو بذارید کنار اول زندگیتون 

هرکدومتون شرایط بهتری واسه تگهداری دارید اون برداره گناه داره حیوونکی 

اگ میبینی لج کردن بده ببرن بعد ی مدت بعد ک آتیشش خوابید با زبون چرم و نرم ازش بگیر

البته اگ درست ازشون نگهداری میکنه و تو قفس زندانی نمیکنه 

2706