2733
2734
عنوان

خانمای با سرزبون بیان و با سیاست

| مشاهده متن کامل بحث + 467 بازدید | 60 پست
میکنه مامانش وسواسه همون مثعه ام ک بچه بودن توی خونه اینا ی هفته نبودن همش تو قفس بثد دث روز خانم به ...

خب اینارو به پارتنرت چرا نمیگی؟

با لحن دعوا نها اما با دلگیری بگو که من خودم یادشون دادم پرواز کنن و فلان اینا

اگه نمیخواستی پیشم بمونه نباید بین  من و اونا وابستگی ایحاد میکردی

نه ببین الان دعوا سر عروس هلندی نیست از نظر استاتر دعوا سر اینه که خواهر پارتنر استاتر چیزی رو میخو ...

نکاه این فقط نیست تا الان پارتنرم با جرب زبونی با اینکه بزار چیزی از تو داشته باشم ساعتمو ک هدیه مامانم بود

و گردنبندی ک خودم خریده بودم و گردنبندی ک سنکی بود ازم برداشت رقت داد خاهرش اصلا اصلا ی بارم توی روش نزدم ک میدونم

تا بداند که شب ما به چه سان می‌گذردغم عشقش دِه و عشقش دِه و بسیارش دِه.                   کام دنیا بر لبم هرگز نشد  اما گذشت کس چه میداند چه ها برما گذشت خنده بر لب بغض دنیا خورده ایم  خنده و بغض دنیا یکجا گذشت                                   خدایا شکرت بخاطره همچی شکرت ک منو ب همه ارزوهای قشنکم میرسونی. 1399/12/7وقتی تورو دیدم نمیدونستم زندگیم انقدر تغییر میکنه.                          1402/1/11نمیدونم کدوم حرفات و باور کنم سعی دن برای موندن من توی رابطه رو یا کاراتو.                        واسه موهاتون اکر کم پشته روغن رزماری بزنید واسه مژه هاتون روغن کرچک ناخوناتون و همش مرطوب نگه دارید اب زیادبخورید واسه روشن شدن پوستتون و الورا گه کاهی بزنید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نه ببین الان دعوا سر عروس هلندی نیست از نظر استاتر دعوا سر اینه که خواهر پارتنر استاتر چیزی رو میخو ...

از این جهت ام حق داره خب

ولی چیز زیاد بزرگی نیست میشه یکم با حرف حلش کرد

♡درد دل در دل بماند بهتر است♡

سیاست میگه بهشون بدی اما پیش نامزدت ابراز کن که عاشقش بودم و انگار نشونه عشق ما بودن و اول احساس کردم برای خودمونه و این نیت رو داشتم ببرمشون خونه خودم و... نشون بده ناراحت شدی اما نبرش سمت مادر و خواهرش 

سیاست کثیف دیگه هم هست که بهتره نگم 🤣🤣🤣

به شما احترام می گذارم چون خودم محترم هستم 
2731
خب اینارو به پارتنرت چرا نمیگی؟ با لحن دعوا نها اما با دلگیری بگو که من خودم یادشون دادم پرواز کنن ...

حالیش نیست میگه من از همون اول بهت گفتم میام میبرمش

تا بداند که شب ما به چه سان می‌گذردغم عشقش دِه و عشقش دِه و بسیارش دِه.                   کام دنیا بر لبم هرگز نشد  اما گذشت کس چه میداند چه ها برما گذشت خنده بر لب بغض دنیا خورده ایم  خنده و بغض دنیا یکجا گذشت                                   خدایا شکرت بخاطره همچی شکرت ک منو ب همه ارزوهای قشنکم میرسونی. 1399/12/7وقتی تورو دیدم نمیدونستم زندگیم انقدر تغییر میکنه.                          1402/1/11نمیدونم کدوم حرفات و باور کنم سعی دن برای موندن من توی رابطه رو یا کاراتو.                        واسه موهاتون اکر کم پشته روغن رزماری بزنید واسه مژه هاتون روغن کرچک ناخوناتون و همش مرطوب نگه دارید اب زیادبخورید واسه روشن شدن پوستتون و الورا گه کاهی بزنید
میکنه مامانش وسواسه همون مثعه ام ک بچه بودن توی خونه اینا ی هفته نبودن همش تو قفس بثد دث روز خانم به ...

اگه میدونی ممکنه خوب ازشون نگهداری نکنه نده 

گناه دارن 

نباید تو قفس باشن باید آزاد بچرخن 

سیاست میگه بهشون بدی اما پیش نامزدت ابراز کن که عاشقش بودم و انگار نشونه عشق ما بودن و اول احساس کرد ...

ن بگووو لطغا

من 17 نگاه ی جوریه دیکه ب مسئله نکاه کن صاحب اینا پاتنر منه هرچی اثن داره برای منه ن خاهرش

میفهمم حستو ولی اینطوری فقط خودتو عذاب میدیو خودتو از چشم پارتنرت میندازی با لجبازی بهتره گذشت داشته باشی تا پارتنرت متوجه بشه که خواهرش کار بدی کرده من اگه جای تو باشم عروس هلندیارو میدم ولی فراموش نمیکنم که اونو برای من خریده بود به پارتنرمم میگم سر یه فرصت مناسب مثلا اگه باز خواهرش کارشو تکرار کردو چیزیکه برای تو بودو طلب کرد به روش میارمو میگم از این به بعد اگه خواستی چیزی برای من بخری اول برای خواهرت بخر که بعدا ازم نگیریش

جواب مامان پارتنرشو چی بدم میدونن من توی رودروایسی گیر میکنم مامانشو میندازن وسط بحث

بزار یباردیگه بخونم ببینم قشنگ چی توضیح دادی

بی شک باران زیباترین نعمت خداست*(برگشته ازتعلیقی)
چرا نزدی به روش خب اشتباه کردی دیگه! 

گفتم زشته بزنم تو عکسا دیدم ساعتمو انداخته دست خاهرش

حالیش نیست میگه من از همون اول بهت گفتم میام میبرمش

اینو گفت؟

من باشم تا یمدت با این بشر حرفم نمیزنم

ميندازم جلوشون عروس هلندی رو منتها خودمم نها

میدم دست دوستم یا بردار و خواهر کوچیکی بره بده بهشون

اره قربونت قرار شد بره سربازی ک دوماه دیکه تموم سربازیش کارم ک داره تا یکم وسایل بخریم باهم بعدا اک ...

خوشبخت بشی 

سنت کمه حواست و خوب جمع کن تو انتخابت دقیق باش

میفهمم حستو ولی اینطوری فقط خودتو عذاب میدیو خودتو از چشم پارتنرت میندازی با لجبازی بهتره گذشت داشته ...

اره این کار بهتریه

هرچند چون من سلیطه ام  اگه بودم گیس پارتنرم رو میبردیم😂🥲

گفتم زشته بزنم تو عکسا دیدم ساعتمو انداخته دست خاهرش

نه زشت نیست 

زشت اینه بدون اجازه وسایلتو بردارن البته اگه اونارو هدیه داده باشی به نامزدت قضیه اش جداس