2733
2739

من دوسه روز پیش امینوسنتز کردم و استراحت مطلقم تا یه هفته

بعد دوتا خواهر شوهرم اومدن خونه برادرشوهرم یکیشون اصلا نیومد خونمون بهم سر بزنه اون یکی هم بخدا در حد دو دقیقه سلام و احوال پرسی کرد و رفت

شوهرم صبح زود که خواست بره سرکار گفت الان خواهرام میان اینجا مطمئنن ولی هیچ کدوم نیومدن اونم که اومد سر پا سلام کرد و رفت

در حالی که زنداداشا و خواهر خودم هر روز یا میان برام غذا درست میکنن یا دورادور زنگ میزنن .خونه هاشونم با ماشین نیم ساعت تا جهل دقیقه راهه

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

نيومدن مزاحمت نشن 

جواب امينو چند روز مياد

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
2728
2738

چی‌بگم...شاید همین که نیومدن اوار شن روت ی پوئن مثبته..

چرا امینو دادین عزیزم؟انشالله که جوابش خوب باشه

فقط 20 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
میدونی؟خیلی نگرانم:)حالا نوبت منه ازتون بخوام واسه سلامتی تو دلیم صلوات بفرستید💙
جواب اولیه دیروز اومد خداروشکر خوب بود . یکی دیگه هم داره که سه هفته بعدش میاد

الان شما اولي چند روزه اومد 

شرمنده سوال ميكنم 

فقط 8 هفته به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
براي اينكه قلب ني نيم تشكيل بشه و بارداري راحت و ني ني سالم دنيا بياد يه صلوات مهمونم كنين 🤗🤗🤗فرستادين بگيد منم براتون بفرستم 💚
یعنی نباید انتظار داشته باشیم که بیان با توجه به این که خونه اون داداششون رفتن  شوهرم انتظار د ...

اگر شما متقابلا قبلن واسشون انجام دادین موقع مریضی و خیلی صمیمی باشید باید انتظار داشته باشین 

درغیر این صورت اگر از اون عروسا هستید که همیشه رابطه کم داشتین و خیلی نزدیک نشدین و اونا به حریمتون نزدیک نشدن طبعتا موقع مشکلات هم نزدیک نمیشن 

چی‌بگم...شاید همین که نیومدن اوار شن روت ی پوئن مثبته.. چرا امینو دادین عزیزم؟انشالله که جوابش خوب ...

های ریسک زده بود تو ان تی. خداروشکر جواب اولیه خوب بود

نه شوهرم ازشون توقع داشت بیان برامون غذا درست کنن

یعنی نباید انتظار داشته باشیم که بیان با توجه به این که خونه اون داداششون رفتن  شوهرم انتظار د ...

پس شما خانوادگی (هم خودت هم همسرت )پرتوقع هستین 

الان پظیفه همسرته بت رسیدگی کنه اگه نمیتونه اشپزی کنه و ..... باید ازبیرون تهیه کنه 

2706