2737
2734
خوب بگو دیگه...یوشیتا زندگیت ترکیبی از غم و شادی و ناراحتی و خوشحالیست....عجله کردی در انتخاب شریک زندگیت (تعبیر خودم)حالا یجور دیگه: عروسیت یه اتفاقی هست که بچشم بقیه میاد...رابطه شخصیت رو ارزیابی میکنی...احساس بی ارزشی داری....و شاید ترس از پذیرش مسئولیت درصورتیکه امادگیشو نداری وارد فاز بعدی زندگیت بشی....اما تمایلاتی داری به ازدواج

بیا بگو عزیزم

کسی توی خواب همسر منو دیده که مرده و اون شخص هم گفت من توی خواب خیلی گریه میکردم و جنازه رو میبردیم قبرستون ولی تو اونجا نبودی

ایشالا که خیره عمر همسرتون طولانی میشه و گریه هم در خواب تعبیرش شادیه

آن چنان نماند این چنین نیز نخواهد ماند....

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
ایشالا که خیره عمر همسرتون طولانی میشه و گریه هم در خواب تعبیرش شادیه

منم چند جا خوندم تعبیرش این بود اگر در خواب کسی مرد ( بمیرد) و شما گریه کنید خوب است . هم برای کسی که مرده است اگر بشناسید هم برای شما .

2738
خواهش گلم خودمم یه چیزای بلدم از تعبیر خواب ولی اینو دوست داشتم تعبیرش رو از بقیه بشنوم

مرسی عزیزم نه تعبیرش خوبه نگران نباش عمر همسرتون طولانی میشه

عزیزم هر خوابی تعبیر نداره و خواب عروس دیدن هم به نظرم این تعبیرش نیست و بستگی به سن و شرایط اون شخص داره.

مثلا من خواب دیدم زن عموی ۶۰ سآله من عروس شده و این منو نگران کرد با این حال اتفاقی نیوفتاده   و الان ۱۵ سال از اون خواب میگذره

عزیزم هر خوابی تعبیر نداره و خواب عروس دیدن هم به نظرم این تعبیرش نیست و بستگی به سن و شرایط اون شخص داره.مثلا من خواب دیدم زن عموی ۶۰ سآله من عروس شده و این منو نگران کرد با این حال اتفاقی نیوفتاده   و الان ۱۵ سال از اون خواب میگذره

من ك از خودم در نياوردم . منم نظرات معبران بزرگو گذاشتم

عمرش طولانیه....اون فردیکه گریه میکرده شادی در پیش داره....توی یه مسیر رشد و تعالی همراهی نمیکنی همسرت رو! حالا میتونه معنوی باشه مادی تحصیلی و....(تعبیر خودم)

ممنون گلم. ساعت خواب دیدنش ساعت ۸ صبح بوده میتونه خواب رو باطل کنه؟؟

لطف کنید خواب منم تعبیر کنید البته منم ساعت7 صبح به بعد خواب دیدم خواب دیدم با خانواده خواستگارم بیرون بودیم بعد مادرش به من گفت تو هم مثل بچه هامی و مثل بچه هام دوست دارم و اسم سه تا از بچه هاشو آورد ولی بچه زیاد داشت بعد من و خانواده ام رو برد رستوران بعد من با خواهر خواستگارم بودم توی خیابون که پسر یکی از اقوام مون رو دیدم داشت می خندید برای اینکه او من ونبینه فرار کردم و یه پسر بچه افتاده بود دنبالم اذیتمون میکرد و توی خواب پاهام به درد میکرد 

تعبیرش چی میشه البته من مجردم 

2706