2733
2734
عنوان

نامزدی و خاطرات

| مشاهده متن کامل بحث + 81528 بازدید | 133 پست

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

عروس خانم بنظرم حرف بقیه ک میگن قاطع برخورد کن اینارو ب جنبه شوخی بگیر اما واقعا این درست نیس ک حریم خصوصیتونو کسی بیاد چک کنه خودت بگیر درو ببند قفل کن یا پشتش چیزی بزار ک باز نشه

عروس خانم بنظرم حرف بقیه ک میگن قاطع برخورد کن اینارو ب جنبه شوخی بگیر اما واقعا این درست نیس ک حریم خصوصیتونو کسی بیاد چک کنه خودت بگیر درو ببند قفل کن یا پشتش چیزی بزار ک باز نشه

خودمم یکم کم رو ام اما سعی امو میکنم اما میخام تا میتونم جلو خاهراش کاری نکنم هم برا اینکه دلشون نخاد اخه یکیشون21 یکی دیگه اشونم18 هست. و اینکه زبون زدشون نشم

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم

منم شب اول نامزدی من بالا تخت خوابیدم اون پایین شبای دیگش میرفتم پیشش میخابیدم اما دستشو پاش اصلا نمیخورد بهم بعد مدت ها اجازه گرفت تازه ک دستمو بگیره😃😃😃البته ماسنتی ازدواج کردیم😝😝

عجب!!!!!!همه نظرات یک طرف اون که گفت دوران عقد سخته چون نمیدونی اجازت دست بابات هست یا همسرت یک طرف!!!!!

من خودم موقع این ور برم یا اونور برم هم شوهرم هم بابام اوستا میشند بعد موقع پول تو جیبی منو به همدیگه پاس میدن 

خدایا برام حفظ کن نی نی امو،خانوما در حق هم دعا کنیم
2706