2737
2739
عنوان

نذر 12 هزار شُکْراً الله(شکر گذاری)

69 بازدید | 10 پست

۱۲ هزارتا نذر شکر گذاری (شُکْراً الله) ♥️طولانیه ولی بخونید یک دقیقه وقتتونو میگیره ♥️

🙏(((((هر چندتا ک گفتین بگین بنویسم )))))🙏

شکر گذاری خیلی جوابه هر موقع هر نیتی کنید هر روز شکر گذاری کنید مثلا ۱۰۰تا هزارتا مطمعن باشین جواب میگیرید 

هرروز شکر گذاری و میزارم دوست داشتین شرکت کنید 

(مثلاً اگه دور از جونتون جایی از بدنتون درد دارین هرروز بگین خدایا شکرت ک درد ندارم باور کنید هم انرژی مثبتش برمیگرده بهتون هم خدا کمک می‌کنه و اون درد از بین می‌ره 

خدایا شکرت که سالمیم 🙏

خدایا شکرت ک خانوادمون عزیزامون سالمن و حالشون خوبه 🙏

خدایا شکرت که میبینیم میشنویم راه میریم حرف می‌زنیم 🙏

خدایا شکرت ک پول داریم 🙏

خدایا شکرت ک کنار عشقمون هستیم و باهم خوشبختیم 🙏

خدایا شکرت ک هوامونو داری🙏

خدایا شکرت ک بهمون بچه دادی 🙏(واسه کسایی ک بچه ندارن دعا کنید )

۵۰ مرتبه

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
ینی بهت بگیم ۱۰۰شکرگزاری میکنیم؟  تو شکرگزاری من پایتم تگم کن  شکرگزاری معجزه ست

بله عزیزم مثلا اگه نیت کردی 100بار بگی شکرأ الله باید بهم بگی ک یادداشت کنم تا این ختم 12هزارتا تمام بشه

قبول باشه عزیزم انشالله ب هر نیتی ک داشتی برسی 

مرسی خوشگله سایت🫶🥰

پرستار:👈اگه سوال پزشکی داشتین در خدمتم🌱تفسیر آزمایش📄🩸 👩‍⚕️معرفی انواع قرص و دارو 💊                                   بله پروفایل خودمم😍                                                       [[🤍فَاصْبِرْ إِنَّ وَعْدَ اللَّهِ حَقٌّ🤍]]                                           صلوات برای شهید ابراهیم هادی یادت نره دوست گلم💖        الهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم 🌷🌸
2740