2733
2739
عنوان

قرص مخمر گرفتم واسه چاقی😂😬

96 بازدید | 11 پست

بچه ها من کلا قبل از بارداری و شیردهی استعداد چاقی داشتم، ینی دائم الرژیم بودم، تا اینکه باردار شدم بعد زایمان بخاطر شیردهی خیلی لاغر شدم.

البته اینکه میگم لاغر شدم، قدم ۱۶۸، وزنم ۷۲

اما نسبت ب قدم انگار لاغر بودم

حالا ۴وزه بچمو از شیر گرفتم، همزمان شرو کردم مخمر ابجو میخورم. ، مارک بایو کلینیک

بعد معذرت میخام تا دیروز یبوست داشتم، از امروز بیرون رویم زیاده😂😐 ینی همش دسشویی ام ، هم مدفوع هم ادرار😂 البته زیادم میخورم

اینم بگم موقع شیردهی، شیرم زیاد و با کیفیت بود، ک دیگه. قط شد

حالا این دسشویی زیاد ید نباشه؟؟؟؟

این قرصه عوارض خاصی نداره؟

آخه ویتامین‌هایی ک روش نوشته چیزای بدی نبودن. مختص چاقی ام نیست، ویتامیناش اشتها باز میکنن فقط

من خوردم دریغ از یک کیلو

------🕸 Alisan 🇸🇾 -🕸 فرشته_عذاب🕸--------🕷رکورد دار ترین تعلیقه سایت با سابقه ۴۳ کاربری متلاشی شده🕷 تیپ شخصیتی ESTP🕷 🇸🇾  و خدایی که ما را برای زندگی جز هدف درد نیافرید🕸 آنچه گذشت ؛ بازگشت ندارد...🕷اگه جوابتو ندادم نه لال هستم و نه کور و کر ؛ قطعا حوصله تایپ ندارم 🕷

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
2740
میخای چند کیلو بشی؟ بنظر من خوبه وزنت

حداقل ۵ تا ۷ کیلو اضافه کنم عالیه

من اینم در نظر گرفتم ک بچه رو از. شیر گرفتم بصورت طبیعی ۳ ۴ کیلویی باید اضاف کنم ۲ ۳ کیلو ام قرصه بهم بده حله

۱بسته ۶۰تایی خوردی؟  روزی چنتا؟ استعداد چاقی داری یا کلا از اولش لاغر اندام بودی؟

استعداد لاغری دارم ولی دختر نیسم ک

قد ام ۱۷۹   وزنم ۵۸

------🕸 Alisan 🇸🇾 -🕸 فرشته_عذاب🕸--------🕷رکورد دار ترین تعلیقه سایت با سابقه ۴۳ کاربری متلاشی شده🕷 تیپ شخصیتی ESTP🕷 🇸🇾  و خدایی که ما را برای زندگی جز هدف درد نیافرید🕸 آنچه گذشت ؛ بازگشت ندارد...🕷اگه جوابتو ندادم نه لال هستم و نه کور و کر ؛ قطعا حوصله تایپ ندارم 🕷
استعداد لاغری دارم ولی دختر نیسم ک  قد ام ۱۷۹   وزنم ۵۸

چ ربطی ب دختر بودن داره

خب شاید چون استعداد لاغری داری سخت چاق میشی

من قبلا چاق بودم حتی ی دوره بخاطر اضافه وزن زیاد دارو میخوردم

چنتا ازش خوردی؟ چ مارکی خریدی؟