2737
2734
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

پسرم ۱۶ امروز رفتم داروخونه یه چندتا محصول پوستی بخرم بعد من۴۰۰ تومن واسه این کار در نظر گرفته بودم و داشتم با پرسنل داروخانه صحبت میکردم که اگه میشه یکی شو برداره تا اندازه پولم بشه بعد یه خانومی هم اونجا بودم گفت من حساب میکنم منم از داروخونه اومدم بیرون یجورایی بهم برخورد و تا وقتی که خانوم رفت منم رفتم داخل البته شاید اون خانوم نظر بدی نداشته باشه

2742

بعد هم به پرستار گفتم ببخشید اما ندار که نیستیم داریم اما من این مقدار رو واسه این کار در نظر گرفته بودم و هنگامی هم که اون خانوم گفت رفتم بیرون بنظر شما کار درستی کردم؟

بعد هم به پرستار گفتم ببخشید اما ندار که نیستیم داریم اما من این مقدار رو واسه این کار در نظر گرفته ...

یه بچه کوچیک هم داشت خدا واسش حفظ کنه امیدوارم زندگی خوبی داشته باشن

2740
بعد هم به پرستار گفتم ببخشید اما ندار که نیستیم داریم اما من این مقدار رو واسه این کار در نظر گرفته ...

حالا نباید عکس العملش بد نشون میدادی،فقط ازون خانوم تشکر میکردی میگفتی خیلی ممنونم،به فقرا کمک کنین،من به اندازه خودم دارم ممنونم

یه بچه کوچیک هم داشت خدا واسش حفظ کنه امیدوارم زندگی خوبی داشته باشن

خانم خوش قلبی بوده.

اما خب برا محصول پوستی که جزو نیازهای اولیه نیست به کسی کمک نمی کنن بهتون حق ناراحت بشید

آسوده خاطرم... که تو در خاطر منی...
2706