2733
2739

الان عین خر تو گل گیر کردم واقعا از توان من یه نفر خارجه هر کاری میتونم انجام بدم الا همین یه کار سال ۱۴۰۰ عقد کردم بیشتر به اجبار گیر یه مرد بچه ننه دهن لق  خانواده دوست که از قضا مشکل جنسی داره و حریم خصوصی نداریم و از دست خانواده اش سرسام گرفتم همه جا باهامونن تو تمام مسافرتا حالا شوهرم میگه خارجم بریم میخام خانواده امو ببرم از اونور نسبت فامیلی داریم نه میشه طلاق گرفت نه میشه حرفی زد همش تو رودربایستی شوهرمم نمیتونه مدیریت کنه زندگیشو تازه یک سال و چند ماه زیر یه سقفیم یعنی بزرگترین اشتباه زندگیم ازدواج بوده بابا من که آدمش نبودم چرا نتونستم فشارهای خانواده امو در مقابلشون بایستم حتی از خونه بزنم بیرون که نمیخام 

چرا نمیشه طلاق گرفت ؟ مگه زوره ؟ برینی به آینده خودت  سر اینکه فامیلین؟؟؟؟؟؟؟

لطفا یک صلوات برای شفای تمامی بیماران و فرد مدنظرم بفرستین و حاجتم ممنونم🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹🌹 ایرانی اصیلم از نسل کوروش با افتخار لرم ....اسمش را بزار نژاد پرستی ولی من از کسایی که بدون فرهنگ و بدون شناسنامه میان ایران متنفرم و همه جوره مخالفشونم....کاش ورود به سایت کد ملی میخواست اونموقع خیلی ها که از وطنشون فرار کردن و نخواستن دفاع کنن ،دستشون از این سایت قطع بود ، مخاطب تمام جمله های بالا افراد بی فرهنگیه که وضع جامعه را بهم ریختن نه کسی دیگه...‌.اینجا عطر جوونیمون بو سیگاره ، اینجا آگهی فروش کلیه رو دیواره ، حاجی تا کی نشه ؟ تا کی بگیم قسمت بود؟ اینجا سر آرزوهامون اختلاف قیمت بود....،اینجا عبرت نداریم تاریخ هی تکرار میشه ...البته ایران هنوز قشنگیاشو داره مثل مردمش:)))......اگر همه مردم مثل روزهای اخر مدرسه متحد بودن الان وضع این نبود، البته فک کنم الانم اونایی که تا ۲۹ اسفند میرفتن ، هم یسریاشونن ریختن اینجا🗿😂.....راجع به امضام با من حرف نزن اگر قشنگ بود بگو قشنگ بود ، اگر بد بودم سکوت کن، یا مودبانه بگو ، ممنون 🙏🏻

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

خوب گذشته ها  گذشته دیگه الان باید مهارتشو کسب کنی که گرفتار نشی به نطرم منعطف باش تا بگذره بره

بی فرهنگ ها خیلی متنوعند یکی حمام نمیکند یکی زباله میریزد یکی آلودگی صوتی ایجاد میکند یکی پروفایل و امضای سرتاسر توهین میگذارد  ولی همه یک وجه مشترک دارند آن ها "کتاب "نمیخوانند ......
2731

والا اتفافا تو زندوی فامیلی میتونی طرف تهدید کنی ابروشو ببری و خودتو خلاص کنی

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
2740

پسرای ایرانی به دلیل تربیت ناصحیح همشون بعد ازدواج به مشکل می خورن

یا بقول شما بچه ننه ان می چسبن به ننه و خواهرشون

یا هم که ننه بابا رو ول می کنن می چسبن به زن

حد تعادل ندارن لامصبا 

2706