2752
2734
عنوان

به مادرم گفته بودم من آمادگی ازدواجو و زندگی مشترک رو ندارم

| مشاهده متن کامل بحث + 656 بازدید | 55 پست
میفهمم چی میگی خو به شوهرت بگو بهش هی اطلاع نده کجا میرین تا دنبالتون راه نیفته

آره الانا دیگه میگم  

یبار خونش بودیم قرار شد بریم چیزی بخریم بیایم گفتم نگو باورت نمیشه همش پرسید کجا میرین چرا میرین موقع برگشتم ساعت۹ شب بود انقدر سرزنش کرد که تا حالا کجا بودین از حرصش شامم نداد بخوریم😅  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

آره الانا دیگه میگم   یبار خونش بودیم قرار شد بریم چیزی بخریم بیایم گفتم نگو باورت نمیشه همش پ ...

شوهرت تک پسره یا نه 

بنظرم اول باید شوهرتو درست کنی که اجازه نده مادرت تو کارهاتون دخالت کنه

الان تکلیفش چی شد ازدواج نکرد هم خودش هم شوهر سابقش؟ بچه داشتن؟

شوهرش رفت یه پیر دختر گرفت

خودش ازدواج کرد

ولی شوهر دوستمم قبلا ازدواج کرده شوهرش میگه حرف بچه هم نزن

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
شوهرش رفت یه پیر دختر گرفت خودش ازدواج کرد ولی شوهر دوستمم قبلا ازدواج کرده شوهرش میگه حرف بچه هم ...

از ازدواج اولشم دوستت بچه نداشت؟

اینجور مردا برای چی زن میگیرن چرا بازم ازدواج کرد وقتی توانایی شو نداره 

از ازدواج اولشم دوستت بچه نداشت؟ اینجور مردا برای چی زن میگیرن چرا بازم ازدواج کرد وقتی توانایی شو ...

بچه داشت ولی باکره بود با همون نامه باکره بودنم جدا شد

اینم میگفت

حتی التماس میکرد درمان کن 

من عاشق دوقلو ام یعنی میشه یه روزی بیام بگم دوقلوهای منم تو راهن 😍😍منتظرتونم خوشگلای من 😍😍اگه اهل کتاب خوندن هستی کتاب های خوب به منم معرفی کن❤️اگه سوال درمورد پرنده داری میتونی از من سوال کنی من پرورش دهنده عروس هلندی هستم❤️اگه سوال درمورد کیک تولد داری بازم میتونی از من سوال کنی چون من یه قناد خونگیم😍❤️لطفا اگه گروه یا کانال انرژی مثبت دارین به منم معرفی کنید❤️من امسال میخوام شغل خودمو حرفه ای تر،از همیشه راه بندازم لطفا برای موفقیتم یه صلوات بفرستین مرررسی❤️❤️
بچه داشت ولی باکره بود با همون نامه باکره بودنم جدا شد اینم میگفت حتی التماس میکرد درمان کن 

بعد الان چرا شوهره باز زن گرفت دختر مردمو بدبخت کنه وقتی توانایی نداره چرا میره سراغ بدبخت کردن اینو اون 

شوهره خواجه بوده یعنی؟

بعد الان چرا شوهره باز زن گرفت دختر مردمو بدبخت کنه وقتی توانایی نداره چرا میره سراغ بدبخت کردن اینو ...

همینوووو بگووو 

راستش نپرسیدم ...

یعنی امکان داره منم باکره باشم  چجوری بفهمم

خودت میدونی دیگه ...

برگ دمتر زنان