2733
2734

وای اره.خیلی خوبه.منم خیلی دوس دارم توخونه کارداشته باشم.منم راهنمایی میخوام.انشاالله موفق بشی عزیزم.

روی پیشونی فرشته ها نوشته، هرکی دختر داره جاش وسط بهشته👧👧👧😍😍😍😍😍😍 شکرت خداجونم بخاطر هدیه ای که بهم دادی❤❤❤

خیاطی درآمد چندانی نداره و چشم و گردن و کتفت نابود میشه

آرایشگری تو خونه انجام بده بند و ابرو و رنگ برای همین فامیل و در و همسایه خیلی بیشتر پول میدن راحت تر هم هست

یه بند و ابرو میندازی بیست تومن( از،آرایشگاه قاعدتا باید ارزونتر بگیری دیگه) دو هفته سه هفته بعدم برمیگرده پیشت... یه مانتو بدوزی چهل تومن تازه دو.سه روز وقت میذاری دیگه رفت تا سال بعد آیا بیاد طرف دوباره مانتو بدوزه یا نیاد

سری دوزی ممکنه همیشه کار داشته باشی اما وقعا کمرت داغون میشه چرخکارای من همه آرتروز داشتن 

وصف رخساره خورشید ز خفاش مپرس  دوست عزیز لطفا متن امضاء من رو بخونید نی نی سایتی گرامی لطفا اگر با کامنتهای من مخالفتی داشتید احساستون رو کنترل کنید و من رو ریپلای نکنید مگر اینکه مستقیما شما رو مخاطب قرار داده باشم یا استارتر تاپیکی باشید که توش پست گذاشتم ، من مایل نیستم هیچ بحث و تبادل نظری با مخالفانم داشته باشم مگر اینکه خودم اعلام آمادگی کنم پس خودتون رو خسته نکنید و با اجتناب از هر بحث بیهوده ای در حق اعصاب و شخصیت من و خودتون لطف بزرگی بفرمایید
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

خیاطی همش منو عصبی میکنه خخخخ اصلا حوصلشو ندارم ولی اگه پارچه داشته باشم واسه خودم میدوزم 

لطفا برای حفظ آبروم و خراب نشدن زندگیم دعا کنید مرسی بوس بوس...و همچنین آرامش زندگیم سلامتی بچه هام و همسرم ..