2733
2734
عنوان

تا حالا همچین خوابی دیدین؟

198 بازدید | 25 پست

یه نفر که اسمشم نمیدونید درس حسابی بهش فکرم نمیکنید تو خواب بیاد اسم و فامیلشو بگن و تو خواب بگه با همه شرایطتت کنار میام فقط تو رو خدا بهم نگو نه. یعنی تو خواب حس میکردم عاشقم شده بدجور... خواب قدیمیه یهو افتاد به فکرم😐

منم چندوقت پیش خواب دیدم که

من تواشپزخونه داشتم ظرف می شستم بعدپسرهمسایمون اومد،اول اومدم چادرسرکنم بعدانگازیهو ی چیزی بم گفت چادرلازم نیس...

محجبم البته..

فقط 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باافتخار دخترایرانم توهین کردن نشانه شعوروشخصیت شماست!مهمان ناخواسته نیستم ولی نمی زارم به عقایدم وکشورومذهبم توهین بشود😉 خوشحال میشم که بادختران نوجوان سرزمینم صحبت کنم🙂آقایان محترم لطفانه لایک کنید،نه پست بگذارید ونه درخواست دوستی بدهید❌️خوشحال میشم من راداخل تاپیکهای مذهبی وتاپیکهایی که برای نوجوانان وجوانان هست تگ کنید🙏❤️ان شاالله همه جوانان ونوجوانان عاقبت به خیربشوند.
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2742
منم چندوقت پیش خواب دیدم که من تواشپزخونه داشتم ظرف می شستم بعدپسرهمسایمون اومد،اول اومدم چادرسرکنم ...

تعبیرم‌داشت؟من اینو میشناختما ولی دورادور و اسمشم اصلا مهم نبود نه خودش نه اسمش باور میکنی هنوز نمیدونم اسم کوچیکش که تو خواب گفتن درسته یا غلط

2740
فراموشی؟اون نبود که الان فراموشش کنم. اصلا میگم اسمشم نمیدونستم . 

خوب نگفتم که اون شخصه . نماد شخصی هست . نمیدونم پسری یا دختر ، این خواب از درونت و یا ناخوداگاهت منشا داره . شخص مجهول ، شخصی غایب و یا شخصی که می‌شناسیش  ولی صلاح نیست هویت آشکار بشه هست.  

منم یه و۳تایی خواب کسی کهدیه زمانی دوسم داشت رو میبینم.خودش کنارکشید برای ازدواج  البته الان مت ...

اره منم میبینم هنوزم بنظرت دوست داره؟ 

برا من مهم نیست که هنوزم دوسم داره یا نه اما بدون اینکه بهش فکر هم کنم تو خواب خیلی عاشقمه 😂

خواب هاشم تعبیر میشن مثلا خواهرشو خواب دیدم یه چیزی بهم گفت 

و تو واقعیت همین شد

یا خواب دیدم اون رل زده و ازم معذرت میخواست! 

و واقعا هم رل زد با کسی که تو خوابم دیده بودمش

لطفـا لایک نکن🙂🙏
اره منم میبینم هنوزم بنظرت دوست داره؟  برا من مهم نیست که هنوزم دوسم داره یا نه اما بدون ...

اوه. نمیدونم والله چی بگم. من واقعا نه خبری از خودش دارم نه موقعیتش .حتی نمیدونم مجرده یا نه

2706