2752
2734

چی میشد اگه قد من کوتاه نبود مسخرم نمیکردن

چی میشد اگه من از 15 سالگی عینکی نمیشدم که الان وضعم این باشه تو خیابون نتونم حتی بنر تبلیغاتی بخونم

چی میشد اگه من میتونستم یه مانتوخوشم میاد بخرم و بپوشم نه اینکه ببرم خیاط تازه اندازم درست کنه

مگه من چه فرقی با بقیه داشتم😢

که باید حسرت یبار اینکه بتونم آدمی رو تو خیابون تشخیص بدم کیه رو دلم بمونه

دلم خیلی گرفته

سرگشته چو پرگار همه عمر دویدیم، آخر به همان نقطه که بودیم رسیدیم

خودتی که زندگی کردن رو به خودت زهرمار کردی. حالا من قدم بلند نیست برم عزا بگیرم؟ والا رفتم یه مغازه به طرف گفتم آقا این روسری رو میخوام بیار برام لطفا. برگشت گفت خودت بیار. رفتم قدمو بلند کردم دیدم نمیتونم بهش گفتم خدا هیچی نداد خو حداقل قد میداد دیگه با خنده تازه طرف کلی خندید. اینقدر سخت نگیر خودتو دوست داشته باش

کاش روزی بیاد که حال دل همه خوب باشه

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731

زبونم لال مریضی بدی نیست ک درمان نداشته باشه عزیزم.منم قدم کوتاست تازه چاق هم دیده میشم چون قدم کوتاهه.مشکلی نیست ک ناراحت بشی.خداروشکر کن زندگی قشنگی هاشو داره البته میدونم.این حسا گاهی میاد سراغت خوب میتونی حواست رو پرت کنی و بهش فکر نکنی.

میدونی همه این جوریم 

منم مثل شما با رژیم و ورزش خیلی سخت لاغر میشم 

خواستگار ندارم با این که دلم میخواد ازدواج کنم  سنم ۲۵ هست 

هیچ چیز مطابق میلم نیست 

خدا سر هر راهی یه سنگی میزاره که توانایی تکون دادنش رو ندارم 

مشکلاتی پیش میاد  وقتی بهش فکر میکنم اگه این  زودتر میومد شاید اون مشکل نبود. 

ولی دنیا همیشه یکی تو راحتی یکی تو سختی. عدالت خدا هم همینه. هر چی سنم بالاتر میره می فهمم خدا نه عدالت داره نه حرفایی که زده. 

آدمی را آدمیت لازم است.....عود را گر بو نباشد هیزم هست.     عشقای زندگی من خلاصه شدن تو سه چیز  پتوم، بالشتم،تختم.خدایا شکرت که اینا رو همیشه دارم  😍🌈همیشه عشق باشد همیشه برکت.۶۵۰ باشگاه پروازی.

گلم اینکه من یا شما بخواهیم زیباترین و کامل ترین باشیم حس زیباییه ولی فعلا که شرایطمون این شکلیه دنیا با تفاوت هاش قشنگه رو معیارهای دیگه خودت کار کن تقویتشون کن مثلا ورزش کن کتاب بخون ضد آفتاب بزن زیبا سخن بگو مطمئن باش جذابیتت رو بیشتر می کنه موفق باشی گلم 

واسه چیزی ک میشه درستش کرد غصه نخور 

قد ظاهر و جایی ک ب دنیا میای ،خانوادت دسته خودت نیست 

پس چیزایی ک ساختنیه بساز ،اونایی ک از دستت خارجه ولش کن ،و ب خودت عشق بده 

اعتماد ب نفس مهمه

قدت چنده ؟  آره ناشکریه  منم قدم کوتاه ۱۶۰ ولی اصلا برام مهم نیست تازه همسرمم قدش ۱۹۰ به ...

۱۶۰ کوتاهه مگه

من ۱۶۳ ام قد بلند محسوب میشم اطرافم

وایسا!✋داری رد میشی یه نگاه به امضام کن. نگاه کردی؟ جون من؟ چه بچه خوب و حرف گوش کنی هستی! 😘 حالا که انقدر خوبی یه صلوات بفرست. فرستادی؟ بابا تو دیگه کی هستی خیلی دمت گرمه. 🤩 حالا میشه یه سلامم به امام زمانمون (عج) کنی و لبخند بزنی؟ 🙂 مطمئنم خیلی خوشحال میشه یادش کنی. ☺️ دیگه خیلی مشتی شدی بام رفیق شدی یه کار دیگه هم بکن. 🙃 لطفا سعی کن برای خوشحالی امام زمان (عج) یه قدم هرچند کوچیک تو زندگیت برداری. 🫂 سخته ولی تو برای منه غریبه اینهمه ارزش قائل شدی متنم رو خوندی، بد نمیشه یکم بری دنبالش ببینی خدا تو قرآن چی گفته ائمه چی گفتن شاید بتونی به حرفشون عمل کنی 🌱 اونا جز خوبی چیزی برای ما نمیخوان 🫶 اگرم حال نداری بری بخونی عیب نداره، چندتا کاری که میدونی عمل کن. 😉 از هر ده باری که خواستی گناهی کنی یه بارشو انجام نده، از جایی رد میشی آشغال زمین نریز، تو خیابون لبخند بزن، یه گناهو برای سه روز یا یه هفته انجام نده مثلا دروغ نگو، شب جمعه ها یه خط قرآن بخون، چمن رو لگد نکن، از همین کارای کوچیک که از پس هرکسی برمیاد :) با نیت هدیه ثوابش به امام زمان (عج) 🌱 | این کاربر در زمینه افسردگی اطلاعات زیادی دارد |

عزیزم عینکی بودن عیب نیس،اگه نمیتونی تو خیابون بنر تبلیغاتی بخونی،نمره چشمت زیاد شده،برو پیش چشم پزشک عینک جدید بده،

قد کوتاهم عیب نیس،کفش پاشنه داربپوش درست میشه،

میمونه مانتو و خرید ،ک الان خیلی‌ها مشکل شما رو دارن و این طبیعیه،نمیدونم چرا اینقدر فکرای منفی داری

قدری شادی با خودت به خانه ببر...راه خانه ات را ک یاد گرفت....فردا،با پای خودش می آید....🌱