2733
2734
عنوان

کسی هست از خانوادش دور باشه؟

477 بازدید | 15 پست

چند وقت یک بار میبینیدشون؟ من ۱۲ سال بود که ازدواج کرده بودم ولی همیشه تو یه خیابون با پدر و مادرم زندگی میکردیم هفه ای دو سب شام پیششون بودیم سفر و گردش و همه جا با هم بودیم. الان مهاجرت کردم و واقعا دوری اذیتم میکنه . شما چطوری میتونید با دوری کنار بیاید؟

Belle سابق

و منی ک با ازدواجم مخالف بودن و الان اخرین بار چن روژ پیش رفتم دیدمشون شهرامونم دوره ولی انقد مورد بی حرمتی از سمت پدرم قرار گرفتیم ک اخرین بارم شد

خانومِ آقایِ مَمَد😁👩‍❤️‍👨{آقایون به هیچ عنوان درخواست دوستی ندن چون قبول نمیکنم🚫}(او قندِ روزهای تلخ من است💍)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

بله من دورم ولی نه اونقدری... 5 ساعت راهه ولی خب اذیت میشم... من ادم وابسته ای نیستم خیلی ولی شاید اگر مثل شما مهاجرت میکردم حس دلتنگیه چون ادم میدونه دیدار به راحتی میسر نمیشه اذیتم میکرد... 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
بله من دورم ولی نه اونقدری... 5 ساعت راهه ولی خب اذیت میشم... من ادم وابسته ای نیستم خیلی ولی شاید ا ...

دقیقا همینه. همش خاطرات میاد توی ذهنم و اذیتم میکنه

Belle سابق
2738

من کمتراز۲۰کیلومترفاصله داریم یعنی۱۰دیقه ای ماشین داریم میتونیم بریم بیایم ولی شوهرم نمیبرتم اگرببره نمیارتم،اگرم بیاره نمیبرتم، کلا قصدی اذیتم میکنه هیچ وقت حقموحلالش نمیکنم بایداندازه ی اذیتی که من شدم خدااذیتش کنه تاازعدالت خداشاکی نباشم

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

بیشتر از ۱۰۰۰ کیلومتر از خانواده ام دورم و بعد از ۹ سال برام عادی نشده دور بودن ازشون

حس هر روز من اینه که بین روزمرگی هات قلبت از دلتنگی خانواده مچاله میشه بغض راه گلوت رو میگیره و یه سنگینی رو قلبت میشینه

کاش میشد هر وقت دلمون خواست کنارشون باشیم

دختری دارم از جنس باران، به لطافت ابریشم، به مهربانی آفتاب، به سر زندگی نسیم، به طراوت شبنم ..              [اگر یکبار توانستم باز هم می توانم]

۱۳۰۰ کیلومتر دورم. شهر غریبم. خودم و همسرم خیلی تنها هستیم و این تنهایی و بی کسی خیلی اذیت میکنه

انسان بین ۱۷ تا ۲۲،۳ سالگی در ساده لوح ترین ورژن خودشه. فکر می کنه همه چیز رو میدونه، مرکز دانایی جهانه، می تونه دنیا رو تغییر بده و همه بزرگترهایی که شبیه اون فکر نمیکنن، احمق و کم هوشن؛ و هیچ ایده ای نداره از اینکه زمان قراره چقدر متواضع و فروتنش کنه در مورد دانایی و قدرتش.
دقیقا همینه. همش خاطرات میاد توی ذهنم و اذیتم میکنه

واقعا شما خیلی همت دارید که هم بچه دارید هم درس میخونید تو یه کشور دیگه.. من phd دارم بیشتر دوستامم رفتن ولی نمیدونم چرا دله کندن ندارم... واسه پست دکتری میتونم اقدام کنم ولی حال و حوصلشو ندارم... سنمم کم نیست دنبال بچه ام... 

خدا جونم دامن تمام منتظرا رو سبز کن... الهی آمین🌹نمیدونم چرا بیشتر اونایی که تحصیلات ندارن دارن خودشونو میکشن که ثابت کنن شعور ربطی به تحصیلات نداره...البته نه اینکه خودم اعتقاد داشته باشم این دوتا به بهم ربط داره ولی اون همه اصرار دلیلش از شعور نداشتنم بدتره...
واقعا شما خیلی همت دارید که هم بچه دارید هم درس میخونید تو یه کشور دیگه.. من phd دارم بیشتر دوستامم ...

ما همه این تلاش ها رو برای آینده بچه میکنیم یکی از دلایل مهاجرتمون که خانوادم هم خیلی حمایت و استقبال کردن پسرمون بود که تو محیط بهتری رشد کنه 

Belle سابق
2706