2737
2734
عنوان

کیا یه دیس غذا میخورن!؟ 🤐

357 بازدید | 35 پست

بیاین ببینم کیا کنسلن؟ 😐😂

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

من نمیخورم

ولی استعدادشو دارم😁

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2740

من با نون میخورم

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
یک عدد منتظرم ...برای مامان شدنم یه صلوات مهمونم کن خدایا شکرت که صدا مو شنیدی۱۴۰۲.۶.۴.                                                  برای اینکه نی نی مو سالم بغل بگیرم و جنسیت دلخواهم باشه صلوات مهمونم کن

Meee😂😂

من کلا از رده خارجم چه برسه به کنسلللل

قربانی،قربانی تولید میکند آدم هایی که مارا رنج میدهند،خیلی اوقات رنج کشیده هایی هستند،که از زخم های خود نتوانسته اند عبور کنند...
اون خودش همون ک این حرفو ب زبون آورد کنسل بود ولش بابا مرتیکه ی ناز نازی 🤣🤦‍♀️

من الان کاملشو دیدم چقد نچسب بود 😂

اگه دنبال عشق و توجهی، اگه دنبال یه رابطه خوبی......... اول با خودت وارد رابطه عاشقانه شو. خودتو بغل کن، به خودت اهمیت بده، برا خودت کادو بگیر، خودتو سورپرایز کن، خودتو دوست داشته باش ❤️ راز اینه: اول باید خودت عاشق خودت بشی ❤️😊❤️

من  بخدا همیشه به اندازه یه پیش دستی غذا میخورم اشتهامم خیلی کمه زیاد بخورم حالم بهم میخوره ولی ماشاالله مادرشوهرم یه دیس بزرگ غذا میخوره یه دفعه یه دیس کلپاچه شامل همه اعضای کلپاچه با کلی سیرابی فقط توو یه وعدش خورد  بعد به من میگن پوست و استخون 😑😑😑

فقط 22 هفته و 5 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اگه جوابت ندادم یعنی جواب ابلهان خاموشیت سکوت منو به حساب زرنگی خودت نذار اینجا یه سایت عمومیه اگه توو دنیای واقعی ببینمت جررررت میدم*
2706