2752
2734
عنوان

توروخدا بیاید خواهش میکنم مهمه

144 بازدید | 14 پست

امروز کلاس داشتم بعد رفنتی سلام دادم ولی وقتی کلاس تموم شد خودشم آخر کلاس امتحان گرفت استاده من رفتم کاغذ گذاشتم جلوش بعد بدون خداحافظی اومدم بیرون  خیلی آبروم رفت استادم هم مرد هست و جوون چیکار کنم این سومین باره که اینجوری میشه  احساس میکنم صدام بده و اگه خرف بزنم صدام بد در میاد واسه همین خودشم  یکم سرما خورده بودم و صدام گرفته بود دیگه بدتر اعتماد به نفس چرا ندارم من امروزم واقعا خیلی آبروم رفت  خاک بر سرم 😫😫🥺🥺

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

این که حس می‌کنی این اتفاق بد هستش فدا سرت 

این که متوجه شدی اعتماد به نفس پایینی داری فدا سرت 

این که فکر می‌کنی صدات خوب نیست هم فدا سرت 

مهم اینه تو بدونی این نظر تو نسبت به خودته نه نظر دیگران نسبت به تو! 

این که گاهی اوقات خودت رو با بقیه مقایسه می‌کنی اشتباه می‌کنی!

چون هر فردی زیبایی ها خاص خودش رو داره! 

این و بدون مهم اینه آدم نقاط ضعف خودش رو پیدا کنه! 

حس تو نسبت به صدایی که داری خوب نیست 

و این قائدتا باید بر گرده به گذشته ی تو! 

مهم ترین چیزی که می‌خوام بگم اینه ک : صدای تو نقطه ضعف تو نیست که بخوای درستش کنی

این ذهنیت تو هستش که مشکل داره ! 

صدای تو اعتماد به نفس تورو پایین نیاورده 

این اعتماد به نفس پایین توئه که باعث شده روی صدات حساس بشی

من که شناختی ازت ندارم ولی فکر کنم انقد بی نقص هستی که دنبال یه ایراد تو خودت بودی و قفلی زدی رو صدات! 

دونستن مشکل ۵۰ در صد راهه! 

با ی سری تمرین ها و ... میتونی روی خودت کار کنی تا اعتماد به نفس خودت رو بالا ببری 

اگر میخوای تو مسیر پیش رویی که داری تو هر زمینه ای موفق بشی 

روی نقطه ضعفی که پیدا کردی متمرکز شو و برطرفش کن 

و این و بدون  اصلا جای نگرانی نیست چون مشکلی نیست که چاره نداشته باشه و از پسش بر میای 

کاربر آقا هستم ، خوشحال میشیم تاپیک هام رو که با موضوع ارتباط و دوستی و .. هست رو بخونید و نظر بدید 🙏🌹
2731
این که حس می‌کنی این اتفاق بد هستش فدا سرت  این که متوجه شدی اعتماد به نفس پایینی داری فدا سرت ...

چجوری کار کنم 

البته حرف شما حقیقته چون واقعا هرروز میشینم یه ایراد در میارم از خودم یه روز میگم صدام بده یه روز میگم فلان چیزم بده مامانم هی توضیح میده ها ولی بازن رو خرف خودمم و اینو نمیدونم چرا احساس میکنم صدام مثل بقیه نیست بده و اینا و حودم رو هم نمیتونم ریلکس کنم و بگم به هیچکس مربوط نیست فقط حرف مردم برام مهم شده داره خودمم دیونه میکنه