2737
2734

سلام من و كل دوستان وفاميل ميريم كلينيك اتريسا فوق العاده خوب ومنصف هستند توي گوگل بزني مياد همه چي.

قبلش هم دكتر قطريفي ميرفتم توي هروي ولي يكم گرون و دور بوود واسم ولي اونم خوووبه

دوستان ایزر خوب نیس. کلا هر چیزی ک مانع بشه موهای بدنتون در بیاد خیلی بده. بخصوص لیزر آلت تناسلی.با رویش مو در این محدوده خیلی از باکتریها و سموم از بدن خارج میشه وقتی بدن نتونه باکتریها رو بوسیله ی موها از بدن خارج کنه دچار مشکل میشی. البته سموم ب روش تعریق و راههای دیگه هم دفع میشه اما چنددرصدشم با رویش مجدد موهاس

برف هفت سالگی ام را به خاطر صدای مادرم دوست داشتم که می گفت پاشو ببین عجب برفی اومده برف ده سالگی را به خاطر تعطیل شدن مدرسه و خوابیدن کنار  مادرم حتی یک ساعت بیشتر. برف چهارده سالگی را به خاطر تشویش امتحانات .برف هجده سالگی را به خاطر استرس کنکور و آینده !! برف بیست سالگی را به خاطر عاشقی . هیجان عشقی که در ذهنم تا ابد ادامه داشت اما از برف بیست و پنج سالگی به بعد برف ها فقط سرد بود و سرد بود و سرد…… و خاطراتی که هرگز تکرار نخواهد شد……
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

سلام من و كل دوستان وفاميل ميريم كلينيك اتريسا فوق العاده خوب ومنصف هستند توي گوگل بزني مياد همه چي.قبلش هم دكتر قطريفي ميرفتم توي هروي ولي يكم گرون و دور بوود واسم ولي اونم خوووبه

مرسی عزیزم سرچ میکنم

کور وه کوو هەنگی ده ڕندە و شانە ی هه نگوینە کچ
2742
دوستان ایزر خوب نیس. کلا هر چیزی ک مانع بشه موهای بدنتون در بیاد خیلی بده. بخصوص لیزر آلت تناسلی.با رویش مو در این محدوده خیلی از باکتریها و سموم از بدن خارج میشه وقتی بدن نتونه باکتریها رو بوسیله ی موها از بدن خارج کنه دچار مشکل میشی. البته سموم ب روش تعریق و راههای دیگه هم دفع میشه اما چنددرصدشم با رویش مجدد موهاس

صورتم موی زاید داره بخدا پدرمو دراورده اعتماد به نفسمو از دست دادم امروز بند میندازم فردا سردرمیاره 

ليزر فقط فقط براى موهاى مشكى و ضخيم خوبه واگرنه بيشتر از قبل ميشه

♡ ﻗﺼﺪﻡ ﻧﺸﺴﺘﻦ ﺑﻮﺩ.. ﺍﻣﺎ ﺩﺭ ڪﻨﺎﺭﺕ... ﻧﻪ ﭼﺸﻢ ﺍﻧﺘﻈﺎﺭﺕ... ﻗﺼﺪﻡ ﺷﮑﺴﺘﻦ ﻏﺮﻭﺭﻡ ﺑﻮﺩ... ﺍﻣﺎ ﺩﺭ ﺁﻏﻮﺷﺖ... ﻧﻪ ﺯﯾﺮ ﭘﺎﯾﺖ... ﻗﺼﺪﻡ ﺯﻧﺪﮔﻲ ﺑﻮﺩ... ﺍﻣﺎ ﺑﺎ ﺗﻮ... ﻧﻪ ﺑﺎ ﺧﺎﻃﺮﺍﺗﺖ... ﻗﺼﺪﻡ ﭘﯿﺮ ﺷﺪﻥ ﺑﻮﺩ... ﺍﻣﺎ ﺑﻪ ﭘﺎﯾﺖ... ﻧﻪ ﺑﻪ ﺩﺳﺘﺖ..
صورتم موی زاید داره بخدا پدرمو دراورده اعتماد به نفسمو از دست دادم امروز بند میندازم فردا سردرمیاره

عزيزم دوست صميمي منم مشكل هورموني داشت بخاطر همين صورتش مو زائد داشت هلي رغم اينكه ميگفتن ليزر ممكنه جواب نده كاملا خووب شده 

درك ميكنم چي ميگي ولي ايزر الكساندريت كندلا ١٠٠٪‏جواب ميده البته اگه مشكل هورمون داري زمانش بيشتر ميشه و هر چن وقت يه بار هم بايد بري باز

اتريسا كل صورت روپنجاه تومن ميگيره واقعا خووبه

عزيزم دوست صميمي منم مشكل هورموني داشت بخاطر همين صورتش مو زائد داشت هلي رغم اينكه ميگفتن ليزر ممكنه جواب نده كاملا خووب شده درك ميكنم چي ميگي ولي ايزر الكساندريت كندلا ١٠٠٪‏جواب ميده البته اگه مشكل هورمون داري زمانش بيشتر ميشه و هر چن وقت يه بار هم بايد بري بازاتريسا كل صورت روپنجاه تومن ميگيره واقعا خووبه

سلام گوگی جان

آتریسا اشرفی اصفهانی هست ؟ من دوستم آتریسا میره ولی این آدرس نبود

بی زحمت اگر شماره تماسشون رو داری , میذاری ؟

خدایا " سرنوشتم را خیر بنویس، که آنچه تو دیر میخواهی زود نخواهم و آنچه تو زود میخواهی دیر نخواهم
2740
عزيزم دوست صميمي منم مشكل هورموني داشت بخاطر همين صورتش مو زائد داشت هلي رغم اينكه ميگفتن ليزر ممكنه جواب نده كاملا خووب شده درك ميكنم چي ميگي ولي ايزر الكساندريت كندلا ١٠٠٪‏جواب ميده البته اگه مشكل هورمون داري زمانش بيشتر ميشه و هر چن وقت يه بار هم بايد بري بازاتريسا كل صورت روپنجاه تومن ميگيره واقعا خووبه

بخدا به 70 درصدشم راضیم. ادرس یا شماره ای اگه. داری ممنون میشم برام بذاری 

سلام گوگی جانآتریسا اشرفی اصفهانی هست ؟ من دوستم آتریسا میره ولی این آدرس نبودبی زحمت اگر شماره تماسشون رو داری , میذاری ؟

اشرفی اصفهانی خیلی نزدیک به ما چقدر خوب میشه اونجا باشه

سلام گوگی جانآتریسا اشرفی اصفهانی هست ؟ من دوستم آتریسا میره ولی این آدرس نبودبی زحمت اگر شماره تماسشون رو داری , میذاری ؟

سلام اره اشرفي اصفهانيه يك شعبه شون الان واسه تعميرات همه پذيرش ها شهرك گلستان بلوار امير كبيره

44475100

اينم تلفن، تو نت هم بزني سايت رسمي ش مياد

سلام اره اشرفي اصفهانيه يك شعبه شون الان واسه تعميرات همه پذيرش ها شهرك گلستان بلوار امير كبيره44475100اينم تلفن، تو نت هم بزني سايت رسمي ش مياد

ممنون  

خدایا " سرنوشتم را خیر بنویس، که آنچه تو دیر میخواهی زود نخواهم و آنچه تو زود میخواهی دیر نخواهم
ليزر فقط فقط براى موهاى مشكى و ضخيم خوبه واگرنه بيشتر از قبل ميشه

مشکی و ضخیمه اصلا چوته مثه مردها شده سیاه سیاه

سلام اره اشرفي اصفهانيه يك شعبه شون الان واسه تعميرات همه پذيرش ها شهرك گلستان بلوار امير كبيره44475100اينم تلفن، تو نت هم بزني سايت رسمي ش مياد

مرسی عزیزم 

من 12 جلسه لیزر الکس رفتم به فاصله 1ماه ونیم وکلا راضی نیستم چون هم پوستم فوق العاده سفیده ومو دار هم هستم و رنگ موهام مشکیه ولی کلا کم نشده فقط نازکتر شده نسبت به قبل واینکه اصلا درنیاد خبری نیست.جاهای کرکی مثل صورت وبازو ورونم حتی بدتر هم شدن.در پوست های سفید انرژی رو بالا می برن که دردش خیلی زیاده وقتی واسه من اینقدر درد داشته باشه  ببینید برای پوست های تیره تر چقدر دردناکه چون دردش با رنگ پوست وکلفتی موها رابطه داره .با لیزر به فولیکول مو می زنن تا ضعیف بشه .تازه بعد از 12 جلسه به من میگن شما مشکل هورمونی داری بخاطر همین جواب نگرفتی.تقریبا 10 میلیون هزینه کردم وجوابی که بایدبگیرم رو نگرفتم واخرش هم بهم گفتن فکر کن داری میای اپیلاسیون که فرقش با اپی اینه که موها دیرتر در میاد.اینم از استدلال دکترامون.کلا فقط زیر بقل وساق پام کمی بهتر شده  نه اینکه کلا موها بره وانگار پولامو اتیش زدم به هیچ نتجی ای هم نرسیدم.

2706