2733
2739
عنوان

کاربر دروغگو بیا اینجا

910 بازدید | 51 پست

@نازوند_۲۳    

چرا بجای اینکه جواب سوال بدی فحش میدی تاپیک قفل می کنی؟ چطور استادت با این حال که حامله بودی بهت پذیرش داده طبق حرفای خودت همین روزا می زایی اصن پروژه هنوز شروع نشده تو میری مرخصی زایمان . تصورت از اپلای کردن  قدم زدن با شخصیت ساختگی الینوره و پز دادن تو نی نی سایت بابا والله بالله کاربرای اینجا خر نیستن چیزی که من میبینم خر بودن دروغسازای نی نی سایته😂😂😜🙈

یه بچه وسطی سرسخت و شاد با پیرهنای گل گلی و موهای همیشه دم اسبی. عاشق موتورسواری و سوارکاری. یه مهندسی خونده عاشق اقتصاد که نقاشی آبرنگش هم بدک نیست!   

باز چی ب چیه

اگه داری اینو میخونی؛ میخوام بهت بگم که  هیچوقت نباید امیدت و از دست بدی  توی لحظه ای که فکر میکنی به تهش رسیدی  و دیگه نمیتونی ادامه بدی  خدا برات یه معجزه میفرسته🌱 پس لطفا ادامه بده... چون تو قطعا میتونی به خواسته هات برسی  به قول الهه ی قمشه ای: «آرزو دلیلِ بر استعداده؛ اگه استعدادشو نداشتی  یا قرار بود بهش نرسی  خدا هیچوقت تو سرت نمیداختش🦋»اینو یاد بگیر که تو با توهین نمیتونی اعتقاد کسی رو عوض کنی پس احترام خودت رو نگه دار😇

من برای جای ترک های پوستی بعد از زایمانم از روغن آنتی استرچ مارک برند آنانه استفاده کردم که یک برند سوییسی بود.

برای من واقعا مثل معجزه عمل کرد. حتما تو دوران بارداری قبل از ایجادترک ها یا تا وقتی که ترک ها هنوز قدیمی نشدن و قرمز هستن استفاده کنید که زود برطرف بشه. برای ترک های ایجاد شده با چاقی یا لاغری هم عالیه. لینکشو میزارم چون میدونم دغدغه خیلی از ماماناس .

2731
2738
وای این کاربره خیلی سمه چندتا از تاپیکاشو خوندم انقد فانتزی بافته بود برگام ریخت😂😂 یکی دیگه هم هس ...

اونکه عکسای خصوصیشونو رو دیوار اتاقشون زدن؟😂

سراغ کسی رو هرشب بگیر، که اگه یه شب نبودی ، کل شهرو دنبالت بگرده🤍️  "A"
به تخم مرغای تو یخچالمون کی دروغ میگه کی راست

😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂عجب جیزی گفتی

❌لایک نکنید❌    کاش خانواده ها یاد بگیرن بجای محدود کردن دخترا پسرای خوبی تربیت کنن😑😔                
از کجا مطمعن حرف میزنی انقدر؟

چون حتی یه پیت حلبی هم می فهمه حرفش دروغه 

یه بچه وسطی سرسخت و شاد با پیرهنای گل گلی و موهای همیشه دم اسبی. عاشق موتورسواری و سوارکاری. یه مهندسی خونده عاشق اقتصاد که نقاشی آبرنگش هم بدک نیست!   
2706