2733
2734
عنوان

کاربر دروغگو بیا اینجا

| مشاهده متن کامل بحث + 914 بازدید | 51 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید

من از این کاربر هیچ وقت بدی یا دروغ ندیدم

اگه حتی یه کم با این بند و بساط اپلای آشنا باشی می فهمی داستان دکترا خوندن این خالی بندیه

یه بچه وسطی سرسخت و شاد با پیرهنای گل گلی و موهای همیشه دم اسبی. عاشق موتورسواری و سوارکاری. یه مهندسی خونده عاشق اقتصاد که نقاشی آبرنگش هم بدک نیست!   
2731

خب چه دروغ باشه چه راست به شما چه به ما چه

کاربری خودشه دوست داره هر تاپیکی میخواد بنویسه.. اصلا شاید قلمش قویه متنارو قشنگ و فانتزی مینویسه..چیکارش دارید خب

انسانیت تنها دینیه که پیروان چندانی نداره..
اگه حتی یه کم با این بند و بساط اپلای آشنا باشی می فهمی داستان دکترا خوندن این خالی بندیه

تا اینجا که من هر کی دیدم اینجا راجب امپلای حرف زده

بند و بساط مختلف زیاد داشته 

و شرایط هر کشور و هر رشته و هر درخواست و ... فرق میکنه 

برای همین مشاور مخصوص میخواد که ببرتت 

حتی دیدم تو یه تاپیک ۳ نفر بحث می‌گردن راجب مدل اپلای 

و همشون میگفتن نه اینطور نیست و ...

شما هم معلوم نیست جطور سوال کردید که به جواب نرسیدید 

نمیشه تا از خود طرف نپرسیدی درست بگی درغگوعع 

حالا کدوم تاپیکشون هست

دخالت کردن توی زندگی دیگران و قضاوت کردنشون کار انسان های بی ملاحظه و بی فرهنگه...چه تو مسائل بچه آوردن باشه چه ازدواج چه شغل چه هر چی...انسان های عاقل فرهنگ سازی می‌کنند،تبلیغ می‌کنند،آگاه سازی می‌کنند!زندگی شخصی با زندگی اجتماعی فرق میکنه...زندگی شخصی چیزیه که بین خودت و خانوادته و زندکی اجتماعی چیزیه که تو برای جامعه به اشتراک میذاری.پس انقدر نگید به خودم مربوطه به خودم مربوطه حتی طرز صحبت کردن شما توی خیابون به بقیه مربوطه...فقط انسان های بی تمدن جامعه رو برای خودشون میدونن یه انسان متمدن آرامش جامعه رو بهم نمیریزه.ریشه فلسفه اعتقادات از چهارچوب ها گرفته میشه یا حتی میشه به پوشش تشبیهش کرد...و یک انسان بی لباس عریان خطاب میشه نه پوشش متفاوت.کسی که به بد دهنی اعتقاد داره اعتقاد نیست بی اعتقادیه.پس هر اعتقادی قابل احترامه ولی بی اعتقادی ارزشی نداره پس پایبندی به بی اعتقادی طنزی بیش نیست.انتقادپذیر بودن خوبه ولی انتقاد یه انسان عاقل و بالغ رو می‌پذیرم.به نظر و رفتار انسان ها نگاه نکن نصفشون دلیل کارهاشون رو نمیدونن اگر میخوای راه درست رو بری دنبال حقیقت برو.
خب چه دروغ باشه چه راست به شما چه به ما چه کاربری خودشه دوست داره هر تاپیکی میخواد بنویسه.. اصلا شا ...

خب پس با همین منطق خودت تاپیک منم به تو ربطی نداره

یه بچه وسطی سرسخت و شاد با پیرهنای گل گلی و موهای همیشه دم اسبی. عاشق موتورسواری و سوارکاری. یه مهندسی خونده عاشق اقتصاد که نقاشی آبرنگش هم بدک نیست!   
خب پس با همین منطق خودت تاپیک منم به تو ربطی نداره

تا وقتی ربطی نداره که کاربرارو الکی تگ نکرده باشی که بهشون تهمت دروغگو بودن بزنی.. این کاربر هروقت تورو تگ کرد اونوقت بیا بدشو بگو

انسانیت تنها دینیه که پیروان چندانی نداره..
من از این کاربر هیچ وقت بدی یا دروغ ندیدم

می‌شناسیش؟!

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
تا اینجا که من هر کی دیدم اینجا راجب امپلای حرف زده بند و بساط مختلف زیاد داشته  و شرایط هر ک ...

من پرسیدم چطور وقتی به زودی میزایی و حداقل ۹ ماه میری مرخصی زایمان استادت بهت پذیرش داده؟ چون حتی یه تخم مرغ پخته هم می دونه پروژه دکترا زمان بندی داره اگه استاد ۹ ماه دیگه دانشجو می خواست خب همون موقع مصاحبه می کرد بعدم این کیس ها ویزاشون به مشکل می خوره اصن

هیچ با عقل جور در نمیاد ولی نمی دونم این کاربر اگه می خواسته دروغ بگه اپلای کرده دیگه چرا حامله بودنشو گفته که تابلوش کنه

می‌شناسیش؟!

از پارسال اگر اشتباه نکنم کامنت هاش و تاپیک هاش رو هر از گاهی دیدم 

خیلی هم متشخص و موجه هم بوده 

چیزی هم که استارتر گفته خیلی چیز دقیق و منطقی ای نیست که بتونی بگی طرف دروغگوعه 

اگر راجب یه مسئله دیگه دقیق می‌گفت میشد تایید کرد ولی بحث اپلای خیلی بند و بساط مختلف داره 

دخالت کردن توی زندگی دیگران و قضاوت کردنشون کار انسان های بی ملاحظه و بی فرهنگه...چه تو مسائل بچه آوردن باشه چه ازدواج چه شغل چه هر چی...انسان های عاقل فرهنگ سازی می‌کنند،تبلیغ می‌کنند،آگاه سازی می‌کنند!زندگی شخصی با زندگی اجتماعی فرق میکنه...زندگی شخصی چیزیه که بین خودت و خانوادته و زندکی اجتماعی چیزیه که تو برای جامعه به اشتراک میذاری.پس انقدر نگید به خودم مربوطه به خودم مربوطه حتی طرز صحبت کردن شما توی خیابون به بقیه مربوطه...فقط انسان های بی تمدن جامعه رو برای خودشون میدونن یه انسان متمدن آرامش جامعه رو بهم نمیریزه.ریشه فلسفه اعتقادات از چهارچوب ها گرفته میشه یا حتی میشه به پوشش تشبیهش کرد...و یک انسان بی لباس عریان خطاب میشه نه پوشش متفاوت.کسی که به بد دهنی اعتقاد داره اعتقاد نیست بی اعتقادیه.پس هر اعتقادی قابل احترامه ولی بی اعتقادی ارزشی نداره پس پایبندی به بی اعتقادی طنزی بیش نیست.انتقادپذیر بودن خوبه ولی انتقاد یه انسان عاقل و بالغ رو می‌پذیرم.به نظر و رفتار انسان ها نگاه نکن نصفشون دلیل کارهاشون رو نمیدونن اگر میخوای راه درست رو بری دنبال حقیقت برو.
از پارسال اگر اشتباه نکنم کامنت هاش و تاپیک هاش رو هر از گاهی دیدم  خیلی هم متشخص و موجه هم بو ...

تهمت خیلی بده اونم با تگ کردن خود طرف

خدایا «حیات» ما رو چنان قرار بده ک در « ممات»ما «مردم» اندوهگین و«هرزه‌گان»شادمان شوند.                                               وهذا یوم فرحت به آل زیاد و آل مروان!                من هموطنانی در ترکیه ،سوریه،یمن،امریکا،فلسطین،عراق ،فرانسه ،لبنان و... دارم و بیگانگانی در شهرهای ایرانم                                      💔همین قدر تلخ💔.                              
2706