2733
2739

۷ روز تا موعدم مونده فردا میخام بازم بی بی بزنم

همش هاله میندازه منتظرم برم بتا بدم صبررررر ندارمممممم🤦🏻‍♀️

فقط 30 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728
منم ده روز قبل موعدم زدم اما خب درست نیس وایسا بگزره از موعدت من فردا ن پس فردا موعدمه دعا کن برام ب ...

انشالله که باردار باشی عزیزم امشب برات دعا میکنم تو ام دعام کن 🥺

من اورژانسی خوردم بعدش از روش شیر خوردم تستام مثبت میشه ناخواسته شده ولی دیگه میخام که بشه🥺🥺

1
5
10
15
20
25
30
35
40

چند وقته اقدامی؟

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن

همون اول هاله انداخت؟یا چند دقیقه بعده

قضاوت کار خداست وظیفه ما مسخره و توهین کردنه🗿🗿متاهل 🫀«وقتی بهت گفتم بای بای هانی یعنی دیگه باهات بحث نمیکنم روم ریپ بزنی هم نمیخونم درجا اعلان پیامتو پاک میکنم پس خودتو خسته نکن
2738
اگر تا ۵ دقیقه هاله انداخته برو تست بده اگرنه احتمال خطابودنش زیاده و ۱۰ روز دیگه دوباره تست بده

تست چی بدم میگن زوده☹️ هنوز ۷ روز تا موعد پریودم مونده ولی ۱۳روز از رابطه میگذره یعنی نشون میده؟

1
5
10
15
20
25
30
35
40

هاله داره دیگه درسته 

من تا روز پریود منفی منفی بودم.

روز ۶حاله انداخت همینطور

روز ۸کامل دوتاشدپررنگ

فقط 23 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
بلخره منم تیکربارداری گذاشتم😬🥹واسه نینی یه صلوات میفرستی سالم ‌صحیح به دنیا بیاد؟🥲❤️ممنون عزیزم
تست چی بدم میگن زوده☹️ هنوز ۷ روز تا موعد پریودم مونده ولی ۱۳روز از رابطه میگذره یعنی نشون میده؟

اوه 

پس خیلی زوده 

۱۰ روز دیگه پریودنشدی تست بتا بده 

اَللّهُمَّ صَلِّ عَلی مُحَمَّدٍ وَالِ مُحَمَّدٍ
منم ده روز قبل موعدم زدم اما خب درست نیس وایسا بگزره از موعدت من فردا ن پس فردا موعدمه دعا کن برام ب ...

انشاالله که بارداری 

چند وقته اقدامی شما؟ 

اگه مایل باشید یه گروه بزنیم خانومایی که اقدام هستیم دور هم جمع بشیم هم دیگه رو راهنمایی کنیم

ماه اول. ولی قبلا هرکار تست گرفتم یه خط میفتاد حتی بعده چند ساعت. الان هاله هم میفته

انشاالله که مثبته عزیزم

2706