2752
2734
عنوان

وای تروخدا گلو درد دیوانه کرده

102 بازدید | 9 پست

موقع امتحانا آخه گلو درد از کجا اومد لعنتی نمیتونم دو کلمه بخونم با این گلو خیلی اذیتم میکنه ضعف دارم هرچی غذا میخورم سوپ میخورم چایی آب داغ نه گلو دردم میره نه ضعفم

تروخدااا وقتی تاپیک میزنم یا سوال میپرسم فقط به لپ کلام دقت کنید نه اینکه چرا اینجاش کجه چرا اونجاش.... تروخدااا خیلی بدمممم میادددددددددددددددد
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

ببین ته اسکان یه کم آب بریز، توش یه قاسق غذاخوری نشاسته (نشاسته گل/نشاسته گندم) بریز و حل کن (دقت کن خیلی زیاد نشه. ته تهش دو قاشق بریز. چون بیشتر بریزی سفت میشه کلا). بعدش مابقی حجم لیوان رو آب جوش بریز. و مثل چایی بخورش. یکبار این کار رو صبح انجام بده و یکبار شب. من تاحالا نشده بیشتر از ۳ بار نیاز باشه انجامش بدم‌. معمولا بار اول که میخورمش، مثلا فرداش پامیشم از خواب میبینم دیگه گلودرد ندارم. محشره محشر. (توی اینترنت نوشته که میشه این ترکیب رو روی اجاق گاز یه مدت جوشوند، یا میشه جای آب با شیر همین کارا رو انجام داد، یا میشه توش عسل ریخت که خوشمزه شه. ولی من فقط همینجوری انجام دادم که گفتم)

هر صدقه‌ای که برای مرده داده می‌شود، فرشته‌ای آن را می‌گیرد. در طبقی از نور می‌گذارد. بر لب قبر می‌ایستد. با صدای بلند می‌گوید: ای اهل قبور، درود بر شما، بگیرید این هدیه را که بستگان تان برای شما فرستاده‌اند. رسول اکرم (ص)

هر سه ساعت آب ولرم با نمک مخلوط کن قرقره کن

مسواک چند نوبت بزن

داروخانه آمپول بگیر بزن

قرص آزیترومایسین برای سرماخوردگی عفونی ؛گلودرد

شیاف دیکلوفناک برای بدن درد و سردرد 

قرص ایبوپروفن برای دردگلو و تب عالی 

قرص آنتی هیستامین برای آب ریزش بینی

شربت دیفن هیدرامین برای گلودرد هم بخور هم قرقره کن

بخور بده زیر پتو ؛خیلی خوبه عرق میکنی خوب میشی

اینا خیلی خوبن

آب ولرم زیاد بخور با دستشویی رفتن تب و عفونت میره

آب ولرم با عسل و آبلیمو مخلوط کن روزی ۲ بار بخور