2737
2739
عنوان

مهریه چقدر باید ببخشم ،طلاق به در خواست زوجه

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 48 پست
ارزش خودتو ببر بالا تنهایی بیشتر لذت میبری اززندگیت چرا خودتو روانی کنی ب خاطر ی اشغال دورانداختنی. ...

سنم بالا رفته ۳۵ سالم دیگه امیدی ندارم ازدواج چی بکنم 

جوونیم رفت ، فکر نمی‌کردم روزی تو این جایگاه باشم

ما دو فر هنگ متفاوت بودیم دو شهر متفاوت با ۱۴ ساعت فاصله من خیلی سال از خونوادم دور بودم از حووونیم زدم از آرزوهام زدم با سن بالا برگشتم 😔

سنم بالا رفته ۳۵ سالم دیگه امیدی ندارم ازدواج چی بکنم  جوونیم رفت ، فکر نمی‌کردم روزی تو این ج ...

اگه بتونی مشاوره بالینی بری اعتما د ب نفست خوب بشه عالیه

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

اگه بتونی مشاوره بالینی بری اعتما د ب نفست خوب بشه عالیه

کجا باید برم واقعا اعتماد به نفسمو از دست دادم عزیز ،اصلا خودمو فراموش کردم 

درگیر گذشتمم،درگیر بچه هام، بچم یکی گریه نکرد پیش پدرش برو مامانمو بیار انگار نه انگار 

دلم سوخت اینهمه سال سوختم میدونستم دوستم ندارن زودتر میومدم بیرون از اون خونه 

کجا باید برم واقعا اعتماد به نفسمو از دست دادم عزیز ،اصلا خودمو فراموش کردم  درگیر گذشتمم،درگی ...

بهترین کارو کردی ک اومدی ازون جهنم بیرون. اگهمشهدی ک مشاوره ی خوب معرفی کنم. وگرنه از توی اینترنت بگرد ببین کدوم روانشناس مراجعه کننده ی بیشتری داشته برو پیشش. ولی حتما برو پیش یک روانشناس که زندگیتو عالی بسازی. من خودم پول دستم بیاد ماهی یکبار میرم مشاوره همه چیز زندگیم خوب شه

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
2728