2752
2734
عنوان

مهریه چقدر باید ببخشم ،طلاق به در خواست زوجه

| مشاهده متن کامل بحث + 585 بازدید | 48 پست
برام دعا کنید خسته شدم 

عزیز دلم فداتشم حتما مشاوره ی دادگاه رو برو هم رایگانه هم دلسوزن خوب وقت میزارن

خیلی خوشحالم که خدامو دارم و دذهر شرایطی حتی بدترین شرایط باعث آرامش ونشاطمه  
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چقدر آروم شدم یعن ازاد میشم از بلاتکلیفی  همسرم لیاقت نداشت من خسته شدم اومدم بیرون یک بار برا ...

باز تو خوبی. من بدبخت که شوهرم چندساله دوستم نداره ازخونه ش ک اومدم بیرون باز گفت دوستت دارم و فلان نقش بازی کرد سرم کلاه گذاش. پستن

2731
بچت پسره یادختر؟ 

دو تا بچه دارم تو تایپیکم هست پسر بزرگمو اصلا فراموشم کرده 

دخترم پیش من ولی بیشتر پدری هر کار میکنم محبتم دیده نمیشه 

با اینکه پدر هیچ کاری نمیکنه هیچی نمیخره محبتی بلد نیست و همش سرکار 

بچه ها دوست دارن اونجا باشند 

سرنوشتی دارم که باید یک کتاب بنویسم کم آوردم از زندگی زن بودن از این دنیا متنفرم 

باز تو خوبی. من بدبخت که شوهرم چندساله دوستم نداره ازخونه ش ک اومدم بیرون باز گفت دوستت دارم و فلان ...

یعنی گفت دوستت دارم برگشتی رفتارش دوباره تغییر نکرد 

من منتظر بودم برام کاری میکرد ،یعنی نمیشه تغییرشون داد ؟

یعنی گفت دوستت دارم برگشتی رفتارش دوباره تغییر نکرد  من منتظر بودم برام کاری میکرد ،یعنی نمیشه ...

نه بابا ذات ی جوره تغییرنمیکنه

فکر میکردم همسرم رفتارش با گذشت زمان شاید خوب بشه ذات واقعا نمیشه تغییر داد درست واقعا 

عزیزدلمم وقتی چندبار باهاش سازش کردی و درست نشده دیگه چی بگم... تواین دوره زمونه که ادم ب زحمت از پس خودش برمیاد باید شریکت کسی باشه ک باعث رشدت باشه نه مانعش. 

عزیزدلمم وقتی چندبار باهاش سازش کردی و درست نشده دیگه چی بگم... تواین دوره زمونه که ادم ب زحمت از پس ...

اره واقعا من تنم درد گرفت ، از بی ادبیش خسته شدم 

آرزو داشتم یه حرف قشنگ از دهنش بشنوم 🤦🤦

اره واقعا من تنم درد گرفت ، از بی ادبیش خسته شدم  آرزو داشتم یه حرف قشنگ از دهنش بشنوم 🤦🤦

ارزش خودتو ببر بالا تنهایی بیشتر لذت میبری اززندگیت چرا خودتو روانی کنی ب خاطر ی اشغال دورانداختنی. انشالله دفعه دوم ازدواج موفقی بکنی باچشم باز