2737
2739
نیاز جنسی و عاطفی 

تاپیکتو دیدم.

خوشبحالت پسری از یه دختر خوشت بیاد میگی بهش.

منم از یکی خوشم میاد حتی نمیتونم زیاد نگاش کنم😑

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
بشدت لذت بخشه با کسی ازدواج کنی که اولین نفر و آخرین نفر توی زندگیت بوده و خواهد بود

میشه بپرسم پسری که مذهبیه و ۲۵_۲۶ سالشه و تحت فشار نیازاشه ولی شرایط ازدواج نداره ، چیکار باید کنه که به گناه نیفته؟

کشتم شپش شپش کش شش پا را
چرا

چون اینجوری که مشخصه پسرا فقط دخترارو واسه را بطه میخوان همین و بس

اصلا عشق وجود نداره

نهایتا دل به جایی میرسد که دو راه بیشتر ندارد:یا باید خون شود یا سنگ .                                                                                           حرفی سخنی؟؟؟😉          https://abzarek.ir/service-p/msg/1785823             باید عرض کنم خدمتتون که زن جانی دپم😌😌😌
2740
والا با اینکه پسرم ولی از نه شنیدن میترسم و نمیگم

چند سالته؟

لطفا ریپ نزنید نمیخونم.  من به اسم کاربری دقت نمیکنم  .  عاشق کتاب خوندنم   کتاب هایی که تا الان خوندم: راز هایی درباره مردان ، بیشعوری ، مردان مریخی و زنان ونوسی ، کیمیاگر ، افزایش اعتماد به نفس ، زبان بدن ، مردی به نام اوه ، تاوان بوسه های تو ، زنان زیرک

من از منظر شخص خودم میگم. من با همسرم آشنا شدم علاقه مند شدیم و خواستیم یه خانواده تشکیل بدیم. همسرم اول بخاطر علاقه زیادی که بهم داشت میخواست ازدواج کنه و دوم بخاطر اینکه دوست داشت خونه و زندگی خودشو داشته باشه سوم بخاطر این که دیگه دوست نداشت توی محیط خونه و خانواده پدرش باشه. معتقد بود ازدواج به زندگی معنا و هدف میده. بچه دار شدن به آدم انگیزه کار و تلاش و پیشرفت میده . یه دلیل قوی واسه ساختن روزهای بهتر 

ما منتظر منتقم فاطمه هستیم 🇵🇸🇵🇸
27

خب یه چیز تعریف کنم نظرتو بگی؟ 

2706