2733
2739

وقتی مشکلی برام پیش میاد از صمیم قلبم همه رو صدا میزنم و به همه ی ائمه متوسل میشم اما الان  که خدا را شکر مشکلی ندارم حتی حاظر نشدم دیشب که شب قدر بود بیدار بمونم 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم🤭🤭😁😂🤣🤣

فکرکنم ازایمان زیادبه محبت خداست که توقلمبون نشسته واینکه مطمئنیم خداوندهوامون روداره الحمدالله

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....
2728
ولی من فکر میکنم از کم شدن ایمانه

نه من زیادی ایمان دارم به لطف خداوندالحمدالله

امتحانش اینه

بروسجده ببین چطورشرشراشکات میادبیرون سبک میشی

این ازدل پاکه که پیش خداگریه میکنی

جواب هرکس رودادم خودش ریپ بزنه حتی تواستاتر،اگرریپ نزدم بدون اگرتعلیق نشدم لیاقت جواب نداشتی ندادم،فحش نمیتونم بدم چون تعلیق میشم امابدون نثارخودت ووالدینت کردم ودلم خنک شده،ولعنت خدابه مردی که به زنی دراین سایت درخواست میفرسته ولعنت به والدینش بااین نجس زاییدنشون وبزرگ کردنشون....

دور از جون وقتی مشکل سختی برات پیش بیاد اونوقت دوباره دست به دامنش میشی

یکی از اصول اسلام عدالته، اگه مثلا ۴ همسری رو قبول نداشته باشی از دین خارج نشدی   👈 روشنفکرنماها معتقدن امر به معروف یعنی فضولی! ولی خودشون صبح تا شب در حال تلاشن که دیگران رو به کاری که از نظر اونها درسته هدایت کنن و در پی آزاد کردن نادانها هستن (انسانیت و خودخواهی یه جا جمع نمیشن!)👈 خدایا هزاااااااران بار شکرت 
2740
ایموجی هایی که گذاشتی 😂😂

آخه منم فکرش بودم ایشون یهووگفتن اینشکلی شدم😁😂🤣🤣🤣🤣🤣

چرا عزیزم حیفه

شبهای قدر مقدرات میگن تعیین میشه

حتما استفاده کنید حتی شده کم، 

هرکی بستگی به حس وحال خودش 

نمیشه گفت همه تا خود صبح بیدار بمونن

اما راز و نیاز باخدا برای اینکه بهترینا برامون رقم بخوره واسه خودمون خیلی خوبه

توسل به ائمه هم که خداروشکر دارید، مطمئن باشید دست همه مون رو میگیرن، چه اینجا وچه اون دنیا

حتما زندگی پس از زندگی رو دیدید  که یک نفر  سلام به امام حسین، ۷۲ تن و حضرت حمزه میکرد موقع آب خوردن، اون دنیا نجاتشون  دادن

چرا عزیزم حیفه شبهای قدر مقدرات میگن تعیین میشه حتما استفاده کنید حتی شده کم،  هرکی بستگی به ...

اره زندگی پس از زندگی دیدم. این قسمت که شنا میگین رو هم دیدم.ولی انگار هیچ تاثیر نداره

اگر شناختت رو بیشتر کنی در مورد شب قدر 

یک لحظه اش رو هم از دست نمیدی 

بچه های کوچیک رو هم میگن تو این شبها بیدار نگه دارید 

مقدرات رقم میخوره 

داخل ایتا کلی فایل صوتی هست در موردش 

شبهای بعدی رو از دست نده 

التماس دعا

چیکار کنیم ؟؟ 

خدا خودش هم میگه تا توی طوفان هستن من یاد میکنند از کشتی که ارام میشه یادشون 

به نظرم یه کارنکن یه کاری کنه دائم بهش التماس کنی باز خود دانی

همه عمر برندارم سر از این خمار مستی    که هنوز من نبودم که تو در دلم نشستی
منم🤭🤭😁😂🤣🤣 فکرکنم ازایمان زیادبه محبت خداست که توقلمبون نشسته واینکه مطمئنیم خداوندهوامون ر ...

حالا که خدا هواتو داره برای این خواهرت که روزای سختی داره دعا کن شاید دعات در حق من مستجاب شد فک کن خاهرتم

توروخدا تورو به امام حسین قسمتون میدم من محتاج دعاتونم

فکر کنید من خاهرتونم

درحق من این دعارو کنید خونمون برای همیشه بره

شهرخودم کرمانشاه بقران دارم دق میکنم

خدایا من جز تو کسیو ندارم تو بخواه برای من توبساز برای من صالح منو با خواسته ی من یکی کن به تو ایمان دارم معبودم
2706