2737
2739
عنوان

همسایه نفهم😐

522 بازدید | 24 پست

بنظرتون با همسایه ببخشیدا خر و نفهم همه فهش های دنیا تقدیمش با عشق باید چیکار کرد. زنیکههه نفهممم صدای اهنگشو انقد زیاد کرده که انگار ما تو خونمون اهنگ گذاشتم بابا صداشو کم کن لامصب از سر صبح اهنگ میزاره تا ظهر که شوهرش میاد دیوانه شدیم دیگه لعنت به ادمای زبون نفهم و مردم ازار 

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2731

برو کنتور برقشونو بزن

سلام عزیزان با فروش انواع کتابهای درسی،کمک درسی،کودک، تخصصی و...با ۲۰ درصد تخفیف در خدمتتون هستم.لطفا هر درخواستی که دارید توی تاپیکم  اعلام کنید در مورد کتابهای درسی سال و رشته تون رو بفرمایید.✨🌱
خب بگو بش😑

هزار بار بهش گفتیم انگار نه انگار همش میگیم بابا صداتون تو خونه ماست یکم اروم تر لطفا تا صدای رابطه این نفهم ها تو خونه ماست  به صاحب خونه هم ده هزار بار گفتم میگه من دیگ از پس اینا بر نمیام خداروشکر ماه دیگه باید بریم از اینجا  

2740

خب بهش بگو چهار بارکه بری دعوا خوب میشه گوش نکرد به شوهرش بگید زنت اسایشمون رو قطع کرده ما یه روانی اینجوری تو خوابگاه داشتیم از سر صبح اهنگ میذاشت تا شب معتقد بود موسیقی واسه روان ادم خوبه حالا خودش روانی بود دیگه ماهم چند بار شستیمش بهتر شد

یا خدا میترسم نظر بدم منو بزنی😣😂 اعتراض کنید. 

😂😂😂

هزار بار بهش گفتیم انگار نه انگار همش میگیم بابا صداتون تو خونه ماست یکم اروم تر لطفا تا صدای رابطه این نفهم ها تو خونه ماست  به صاحب خونه هم ده هزار بار گفتم میگه من دیگ از پس اینا بر نمیام خداروشکر ماه دیگه باید بریم از اینجا وگرنه جنگ جهانی میشه 

هزار بار بهش گفتیم انگار نه انگار همش میگیم بابا صداتون تو خونه ماست یکم اروم تر لطفا تا صدای رابطه ...

روز که آهنگ میذاره زنگ بزن ۱۱۰ شکایت کن به جرم مردم ازاری بگو دیگه به ستوه اومدیم خودت رو بزن به مذهبی بودن شدید بگو خستمون کرده ومامور میاد بهش تذکر میده

خب بهش بگو چهار بارکه بری دعوا خوب میشه گوش نکرد به شوهرش بگید زنت اسایشمون رو قطع کرده ما یه روانی ...

عزیزممم من خودم به شوهرش گفتم صداتون تو خونه ماست صدای اهنگ تون صبح تا شب صدای خودتون هم همین طور. یکم رعایت کردن و تمام دیگه. شوهرش هم انگار مشکل داره چیزی میزنه همش میخنده. این زنه همش باهاش دعوا میکنه و اونم فقط میخنده مثل اونایی که چیزی میکشن هیچی حالیشون نمیشه

😂😂😂 هزار بار بهش گفتیم انگار نه انگار همش میگیم بابا صداتون تو خونه ماست یکم اروم تر لطفا تا صد ...

وااای😂😐واقعا همسایه نفهم، اگر مدیر ساختمون دارین برین ب مدیر ساختمون بگین اخه اسایش مردمو بهم میزنن من انقدر از همسایه مردم ازار بدم میاد

میشه واسم ی صلوات بفرستی تا به ارزوم برسم مرسی مهربون🙂❤
2706