2737
2739
عنوان

لطفا تماشاچی نباشیم

27129 بازدید | 2151 پست

دلخوشم به آن لحظه که رو به رویت می ایستمـ، 

نگاهم میکنیـ 🥺و زیر و بمِ مرا،با یک نگاه میفهمی. 

لبخندی گوشه لبانت می‌نشیندو میگویی:

ارفع رأسک:بلند کن سرت را

ما تـو را برای خودمان جدا کرده کرده ایـمـ❤️

به امید چنین روزی. 

🌿خیلی هامون میگیم: بزار امام زمان ظهور کنه بعد میریم تو لشکرش و میشیم جز یارانش؛اون موقع براش یه کاری انجام میدیم.

💥 اما؛یار امام باید قبل از ظهور خودش رو ساخته باشه.

اولین کسی که امام بیعت میکنه؛ فرشته خدا «جبرئیل» است.و لشکری از شهیدان و بزرگان مثل:حضرت عباس،مالک،حضرت‌ مسیح(ع)و...رکابش هستند.

با چنین اشخاصی دیگه چه احتیاجی به من داره.اون موقع حسرت میخوریم.

میگیم ای کاش تماشا چی نبودم!

ای کاش از وقت وعلم وآبروم و..چیزی رو وقفِ امام زمانم میکردم. 

🦋تمام هنر یک منتظر این هست که قبل از ظهور در لشکر امام زمان باشه.

با نوشتن سلام_امام_زمانم#   درثواب تاپیک سهیم باشیم. دوست داشتین بگین تاپیک های مهدوی تگتون کنیم🤗

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍

_اونایی که قبل از ظهور دغدغه امام‌شون رو پیدا می‌کنند و میفتن به دویدن و نخوابیدن و تلاشِ براش..

_با اون هایی که بعد از ظهور تازه خودشونو به امام میرسونن!

خدا:

«هرگز شما با هم برابر نیستید،کسانی که قبل از پیروزی انفاق کردن و جنگیدن با کسانی که بعد از پیروزی انفاق کردن و جنگیدن»حدید 10

انفاق حتما مالی نیست یعنی هر چیزی که داری بزاری وسط مثل قلمت علمت، وقتت، آبروت...

ارزش کار کردن برای امام زمان قبل از ظهور بیشتره تا بعد از ظهور. 

💎چقدر دیر است برای تغییر

💕آن هنگام که تکیه به دیوار کعبه

▫️ندای انا المهدی ات جهانی را پر می کند

💎گویند ظهور تو قیامت صغراست! آری چقدر دیر است برای تغییر 

▫️آن هنگام که در قیامت صغرای ظهورت

💎نامه عملم؛ در خلوتی با حضور تو

💕در دست راستم نباشد؛ چقدر سخت است تو را اینگونه دیدن!

اللهم عجل الولیک الفرج 💚💚                                             گروه مانکن های زیبا                          وزن اولیه ۷۹....وزن فعلی ۷۶....هدف اول:۷۲..... هدف دوم:۶۸......هدف سوم:۶۴.....وزن الان۶۷. 😍😍.۲۵/۶/۴۰۲  

♨️سهم ما در زمینه سازی ظهور⁉️

🔸هیچ کاری بدون زمینه سازی مناسب و تلاش، امکان بروز و ظهور نخواهد یافت و هیچ تغییری بدون رنج حاصل نخواهد شد.

سهم ما در زمینه سازی ظهور گل معطر و مطهر زهرا سلام الله علیها چیست ؟!

👌حداقلِ آن، دعاست که در توان همه ما نیز می باشد.

🔸 در روایتی امام صادق علیه السلام می‌فرمایند:

«باید هرکدام از شما برای خروج قائم آمادگی پیدا کن

اگر چه با تهیه یک تیر باشد 

چون وقتی خداوند ببیند کسی به نیت یاری مهدی اسلحه تهیه کرده است امید است که عمر او را دراز کند تا ظهور او را درک کند و از یاوران مهدی عجل الله تعالی فرجه الشریف باشد.»

📚بحارالانوار ج  ۵۲ ،ص ۳۶۶

زبور نور،ص ۱۱۳

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

🌤امام زمان عجل‌الله تعالی فرجه‌الشریف:

فَاتَّقُوا اللّهَ، وَ سَلِّمُوا لَنا، وَ رُدُّو الاَْمْرَ إِلَیْنا، فَعَلَیْنَا الاِْصْدارُ، کَما کانَ مِنَّا الاِْیرادُ، وَ لا تَحاوَلُوا کَشْفَ ما غُطِّیَ عَنْکُمْ، وَ اجْعَلُوا قَصْدَکُمْ إِلَیْنا بِالْمَوَدَّةِ عَلَی السُّنَّةِ الْواضِحَةِ؛

💌 از خدا بترسید و تسلیم ما شوید و کارها را 

به ما واگذارید ،بر ماست که شما را از سرچشمه، سیراب برگردانیم، چنان که بردن شما به سرچشمه از ما بود، در پی کشف آنچه از شما پوشیده شده نروید. مقصد خود را با دوستی ما بر اساس راهی که روشن است به طرف ما قرار دهید. 

📚بحارالانوار، ج ۵۲، ص ۱۷۹

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍
2731

می شود برای من اَمَّن یُجیب بخوانی؟ 💚

یاصاحب الزمان ،میدانی مولا جـــــان..

مرا از کودکی به جدایی ها عادت دادند..همان جایی که می نوشتند: خوب ها🌟..بدها..❌️

ومن بدترینِ بدها هستم ...

آری ! قبول دارم بد بودنم را .. 😔 اما..

ای آقایی که از همه کس به من نزدیک تری ..

من که جز شما کسی را نمی شناسم ..

بد بودم .. میدانم .. 

بد کردم .. میدانم ..

اما جز تو کسی را ندارم ..

ای امیدِ نا امیدان ..❣️

رهایی ام ببخش از این دلتنگی و فراقی که اسیر آن شده ام...

آقا جان ...عجیب خستـــه ام از خودم ..🥀

می شود برای من اَمَّن یُجیب بخوانی ..؟🌻

⛅️اللهم‌عجل‌لولیک‌الفرج⛅️  خــــ🫶🏻ــدای مــن !     چقدر زیباست امید به رحمتت ! و چه زیباتر اجابتت .....!جانا ! بهتر شدن روز به روز حال روحی ام را تنها از قدرت و مهر بی کرانت میبینم ...تو را سپاس.خدای مهربانم !...من عشق و آرامش و شادی را در زندگی ام تنها از تو و دستان پر مهر و قدرتت می بینم‌🌱💚

تلنگر اول :1401.6.4 (خیلی عمیق) یکسال در حال خوبی گذروندم و خیلی چیز ها رو دیدم که روحم رو از دنیا جدا کرد و منو به اوج بندگی و یاوری امام زمان عج رسوند...  مدتی بمقداری دور شدم که مقصر خودم بودم💔 و امروز (1402.10.20) عهد بندگی و یاوری مجدد بستم... هر جا برم و در حالی باشم در نهایت در آغوش آقا جانم تاج سرم عشق دنیا و آخرتم، امام زمان عج آروم میگیرم🥺 اللهم عجل الولیک الفرج😍❤️ آقا جانم عاشق لحظه ای هستم که بیاین و ما با پاک کردن اشکامون نظاره گر رخ زیبای شما باشیم🥺😍 عزیزجانم.. هر وقت نیاز به دعا داشتی من به دیده منت قبول میکنم (سوره های قرآنی، نذر و صلوات)... تبادل نظرهای خادم_المهدی_۳۱۳ 🌿سر‌شد‌به‌شوق‌وصل‌تـو‌فصل‌جوانیـَم هـرگز‌نمیشود‌ڪه‌ازاین‌در‌برانیـَم🥺😍❤️

🌻فرازی از دعای عهد :

اللَّهُمَّ أَرِنِی الطَّلْعَهَ الرَّشِیدَهَ وَ الْغُرَّهَ الْحَمِیدَهَ وَ اکْحُلْ نَاظِرِی بِنَظْرَهٍ مِنِّی إِلَیْهِ وَ عَجِّلْ فَرَجَهُ وَ سَهِّلْ مَخْرَجَهُ وَ أَوْسِعْ مَنْهَجَهُ وَ اسْلُکْ بِی مَحَجَّتَهُ وَ أَنْفِذْ أَمْرَهُ وَ اشْدُدْ أَزْرَهُ وَ اعْمُرِ اللَّهُمَّ بِهِ بِلادَکَ وَ أَحْیِ بِهِ عِبَادَکَ فَإِنَّکَ قُلْتَ وَ قَوْلُکَ الْحَقُّ ظَهَرَ الْفَسَادُ فِی الْبَرِّ وَ الْبَحْرِ بِمَا کَسَبَتْ أَیْدِی النَّاسِ فَأَظْهِرِ اللَّهُمَّ لَنَا وَلِیَّکَ وَ ابْنَ بِنْتِ نَبِیِّکَ الْمُسَمَّى بِاسْمِ رَسُولِکَ،

🌿 خدایا 💖آن جمال با رشادت و پیشانی ستوده را به من بنمایان، و با نگاهی از من به او دیده ام را سرمه بنه، و در گشایش امرش شتاب کن، و آمدنش را آسان گردان و راهش را وسعت بخش ومرا به راهش درآور، و فرمانش را نافذ کن و پشتش را محکم گردان، خدایا به دست او کشورهایت را آباد کن، و، و بندگانت را به وسیله او زنده فرما، به درستی که تو فرمودی، و گفته ات حق است که: فساد در خشکی و دریا، در اثر اعمال مردم نمایان شد،خدایا ولی ات ،و فرزند دختر پیامبرت که به نام رسولت نامیده شده، برای ما آشکار کن،..🤲

💙تاپیک خوابی که راجب امام زمان(عج)دیدم💙👉 این تاپیک مال دوسال پیشه ولی من وظیفه خودم دونستم اینجا قرار بدم برای کسایی که دوست دارن از همین امروز حضرت مهدی روصدا کنن این ذکری هست که معجزه میکنه فقط کافیه بهش ایمان داشته باشی تا عمردارم تازمانی که نفس میکشم سعی میکنم هرروز۳۱۳مرتبه یامهدی ادرکنی بگم  (همه راه هابُنبسته بایدبیای..بیای تاخدادستشوروکنه...فقط راه برگشتنت روبگو...تاچشمام واست آب وجاروکنه💌)  یامهدی ادرکنی اقاجونم خیلی دوست دارم خیییلی♥️تمام تلاشمو میکنم اونجوری بشم که تومیخوای داروندارم فدای یه تارموت تموم دلخوشیِ زندگی من تویی فدای نفسات بشم آقا قربون قدمهایی که روزمین برمیداری برم عاشقتم پدرمهربونم امام زمانم🤍
2740

امام زمانت رابشناس !❣️

🦋امام‌ صادق علیه‌السلام در تفسیرآیه(سوره اسراءایه ۷۱ )  :

«یَوْمَ نَدْعُو کُلَّ أُناسٍ بِإِمامِهِمْ»

« روزی را(به یادآورید) که هر گروهی را با امام شان فرا می خوانیم »👇

فرمودند: امام ات را بشناس !همانا اگر امام ات 

را شناختی ،دیرو زودبودن قیام صاحب الأمر، زیانی به تو نمی‌رساند. کسی‌که امام خود را بشناسد و قبل از قیام او از دنیا برود، همانند

کسی است که در لشگر ایشان، بلکه زیر پرچم ایشان حضور داشته باشد. 

📚 :کافی، جلد۱، ص۳۷۱

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

⚠️⭕️ تا دیر نشده،

هر کاری می‌توانید برای ظهور بکنید!

🔹 آیت الله حائری شیرازی:

✍🏻 هر کاری که به ذهنتان می‌آید در این دوره و زمانه، تا ظهور نشده بکنید.جلوترها نگران این بودیم که بمیریم [در حالی که] ظهور نشده؛ حالا نگرانیم بمانیم [در حالی که] ظهور شده [باشد] ! چون بعد ،[امام زمان علیه السلام]از ما می‌پرسد که وقتی من نبودم شما چکار کردید؟ چه چیزی 

به ایشان بگویم؟ 

اللهم‌عجل‌لولیڪ‌‌الفرج🌱

اللهم‌عرفنے‌حجتڪ 🤲

💠پیامبر اسلام(ص):

مَنْ ماتَ وَ لَمْ يَعْرِفْ إمامَ زَمانِهِ مَاتَ مِيتَةً جَاهِلِيَّة؛  هرکس بمیرد و امام زمانش را نشناخته باشد، به مرگ جاهلی مرده است .

✍️مناقب ابن شهرآشوب، ج۱، ص۲۴۶؛

....خدایا♥️

به‌ من‌ معرفتی دِه‌ 

تا امام‌خویش‌رابشناسم‌و بصیرتی ده 

تا آنچه‌راباطل‌استــ درلباس‌حق،تشخیص دهم ‌و

آنچه‌رادوست‌بدارم‌ڪه‌امامم‌دوست‌دارد...🤲

اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم💚🌱                                       ⁦⁦❤️⁩🌸😍 تاپیک‌صلوات‌برا‌امام‌زمان ⁦❤️⁩🌸😍

⁉️نخستین کسی که با حضرت مهدی (عج) بیعت کرده، و دست حضرت را می بوسد، کیست؟⁉️

📜 پاسخ:

✅ از روايات چنين استفاده مى شود که اولين کسى که با حضرت مهدى (عجل الله فرجه) بيعت کرده وبه دست مبارک آن جناب بوسه مى زند، 👈حضرت جبرئيل امين فرشته مقرب الهى است.💯

💠 مفضل بن عمر، از امام صادق (عليه السلام) روايت کرده که فرمود: (آنگاه که خداوند به حضرت قائم اجازه خروج دهد، آن حضرت به منبر رود، پس مردم را به سوى خويش دعوت کند، وبه خداوند سوگندشان دهد، وبه حق خويش آنها را بخوند، وبه اينکه بين ايشان به روش رسول خدا (صلى الله عليه وآله وسلم) رفتار کند وبه کردار آن حضرت عمل کند.

🔰آنگاه خداوند جبرئيل را مى فرستد که نزد او بيايد، جبرئيل در حجر اسماعيل نزد آن حضرت مى آيد ومى گويد:

🔰به چه چيز مردم را مى خوانى؟

💠 حضرت قائم (عليه السلام) دعوت خود را به او خبر دهد.

💠 جبرئيل مى گويد:

✅من نخستين کسى هستم که با تو بيعت مى نمايم، دست خويش را براى بيعت باز کن، پس دست به دست آن حضرت گذارد، ومتجاوز از سيصد وده مرد نزد او بيايند وبا او بيعت نمايند، ودر مکه مى ماند تا يارانش به ده هزار نفر برسد، سپس از آنجا به مدينه رهسپار گردد). (1)

ونيز وارد شده که: حضرت قائم (عجل الله فرجه) پشت به حرم (خانه کعبه) مى دهد ودست خود را دراز مى کند مثل دست موسى... آنگاه مى فرمايد:

✅اين دست خداست واز جانب خداست وبه امر خدا کشيده شد، واين آيه را تلاوت مى کند:

♻️(ان الذين يبايعونک انما يبايعون الله يد الله فوق ايديهم، فمن نکث فانما ينکث على نفسه...).

🌹هريك از پدرانم بيعت يكى از طاغوت‌هاى زمان به گردنشان بود، ولى من در حالى قيام خواهم كرد كه بيعت هيچ طاغوتى به گردنم نباشد.

📚الغيبة (للطوسي)/ كتاب الغيبة للحجة / النص /

پرسش_و_پاسخ_مهدوی#   

تاپیک نور💚متاهل💎صلوات برای امام زمان❤️من سراسر مهر و مهر ورزی هستم، در جهان من همه چیز زیباست...    خدایاشکرت

🌱 ابوبصیر از امام باقر علیه السلام روایت کرده که فرمود:

حضرت قائم علیه السلام شباهتی با حضرت یوسف (ع) دارد. راوی می گوید عرض کردم: آن چیست؟ فرمود:  حیرت وغیبت .💔

📚 الغیبه طوسی/ص103

✍🏼 حضرت یوسف علیه السلام از عمل برادرانش حیرت کرد که به جای پشتیبانی از او، آن همه بلا بر سرش آوردند. شیعیان نیز به جای حمایت از امام زمانشان به فکر دنیای خویش هستند.😔

ای که مرا خوانده ای راه نشانم بده 🤲اگه دوست داشتین بگین تو تاپیک های مهدوی تگتون کنم💓

سلام_امام_زمانم#  

🇵🇸 القدس لنا ...👇کلیک کنیداین تاپیک تدبر در قرآن رو دنبال کنید دنیاتون با آیات قرآن روشن میشه این مرده دل ...💔این خسته جان.... 😔 دارد تمنای تو را یا صاحب الزمان عج الله ❤ دوستای عزیزم اگه دوست داشتید بگید تاپیک های مهدوی تگتون کنیم ❤  اللهم عجل الولیک الفرج به حق زینب کبری سلام الله علیها🤲🏻🥀درد بی درمان شنیدی؟! حال من یعنی همین 💔بی تو بودن درد دارد... میزند من را زمین 😭 یا صاحب الزمان عج الله ادرکنی 

2706