2737
2734
عنوان

تشکیل نطفه توی شب قدر

| مشاهده متن کامل بحث + 904 بازدید | 54 پست

ما دیشب ساعتای ۱۲ونیم ۱ بود نبوده قمر در عقرب؟ 

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2742
مسخره میکنه عزیزم  نکن این کار رو با روح و روان خودت  خرافات آدم رو ذوب میکنه

اره من اصلا دل نمیگیرم این چیزارو اما خب گفتم بپرسم بهتره

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)
😂😂دوتامون خواستیم اخه 

رابطه خواست دو نفر هست نه فقط مرد

اين عقايد قديمي كه شوهر خواست و اينا مسخره است

ولي ببين روزهاي قمر در عقرب خيلي مهم هستن و فكر نكن اين حرفها خرافاته

چند سال پيش من اصلا اسم قمر در عقرب نشنيده بودم ما رفتيم مسافرت اومديم همه كرونا گرفتيم چند تامون اي سي يو و يه وضعي بود اصلا همش تو بيمارستان و درگير مريضي دهنمون صاف شد

حدود شش ماه بعد يكي تاپيك گذاشت قمر در عقرب من پرسيدم چيه و فهميدم و اينا چك كردم ديدم ما وسط قمر در عقرب تو مسافرت بوديم

از اون موقع به بعد قمر در عقرب رو خيلي چك ميكنم خيلي مهمه واقعا

به نظر من نطفه رو سقط كنيد مجدد اقدام كنيد

من ريسك اينكار رو شخصا نميكنم هرگز

چون ممكنه يه عمر درگير بشيد

2740
عزیزم ببین مشکلی نداره نزدیکی در این شب ها فقط به خاطر احترامه🌷

مرسی عزیزم دیگه خیالم راحت شد

ببین وقتی گذشته دیگه اصلا پیگیرش نباش دیگه فقط یه صدقه بده و رد شو ازش اما تلان ک دیگه عکسش رو هم د ...

باشه ممنون عزیزم

قدر و نمیدونم ولی قبر در عقرب بود اون خیلی بدتره

اره به خدا

نميدونم چيه كه اينقدر تاثير ميزاره

از اون يه بعد ميخوام حتي طلا براي سرمايه گذاري هم بخرم تو قمر در عقرب نميرم

ادم همه چي كه نبايد سرش بياد بهش اعتقاد پيدا كنه

اره به خدا نميدونم چيه كه اينقدر تاثير ميزاره از اون يه بعد ميخوام حتي طلا براي سرمايه گذاري هم بخ ...

کلا فقط بچه نیست

معامله

سفر

عقد

حتی لباس خریدن و میگن انجام ندید 

کار خوبه خدا درست کنه سلطان محمود خر کیه...
2706