2733
2734
عنوان

تشکیل نطفه توی شب قدر

| مشاهده متن کامل بحث + 907 بازدید | 54 پست
خراااااافااااااتتتهههههه 😑😑آخه یعنی خدا انق ظالمه ک چون زن و شوهر دیشب نزدیکی داشتن بچششونو مشکل د ...

پس خیالم راحت شد😁😁😁

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

میگن گناهه و بچه اگ تشکیل بشه دور از جون ناقص میشه و فلان خیلی میترسم🥲

عزیزم آروم باش 

یکم خودت فکر کن 

دیشب چه چیزی توی بدن شما یا شوهرتون متفاوت بود که باعث ناقص شدن جنین بشه ؟ 

از اون کسایی که خدایی نکرده جنین ناقص داشتن بپرسید ببینید کدومشون شب قدر نطفه بسته شده بوده ؟

خدا اینقدر بزرگ و مهربونه که روز و هر شبش پر از رحمت و برکت و مهربونیه 

تو فقط بدون اینکه به کسی ظلم کنی از زندگیت لذت ببر 

بقیه فقط خرافاته 

هیچ وقت هم هیچ روز خدا رو نحس و بد نشون که خدا قهرش میاد برات نحسش  میکنه 

همه روزها و شبهای خدا برای حلال تو خوب و پاکه

2731
تو رو خدا تحصیلاتت چقدره بگو

دانشگاه میرم🤣🤣🤣

‏احتیاج دارم به خبر خوب، به هدیه‌ی بی‌مناسبت، به دیدن اتفاقی و غیر منتظره‌ی کسی که سالهاست ندیدمش، به شنیدن یه تعریف از کسی که فکر میکردم به چشمش آدم مهمی نیستم، به چندتا شاخه گل، به برگشتن عادتهای خوب قدیمی که خیلی وقته کنار گذاشته شدن، به انگیزه، به امید، به پول، به عشق.                 (میشه برام دعا کنید خدا یه نینی ناز و جیگر بهم بده؟؟ اخه من عاشق بچه هستم 🥰)
ای وای من گناه کبیره کردین خدا سنگتون قراره بکنه🫨 تقصیر ملت نیست خاکمون مشکل داره🫣

به شوخی می گیری 

منم قبلاً مثل تو بودم 

ولی الان فهمیدم که یه بیماریهای ناشناخته یا شناخته شده که آدم میگیره ریشه در همین چیزا داره بدون اینکه در ژنش باشه

لایک نکن خواهر
اخه یه گروه داریم همه خانومن همش میگفتن گناهه و فلان ب شوهرم گفتم گفت چ ربطی داره زنو شوهریم خداهم گ ...

اون خانوما برا خودشون گفتن خدا هیچ جایی نگفته ک دیشب نزدیکی مورد  داره حرف ملت هم بسیاره 

عدس کوشولووووم ۱۴۰۳/۱/۱۴ ساعت ۵ صبح سقط شد 💔روزی که آزمایش دادم دکتر آزمایشگاه بهم گفت ی عدس کوشولووو تو شکممه منم اسم کاربریمو گذاشتم مامان عدس کوشولووو اما دیگه عدسم و ندارم 🥺💔
شوهرتون خواست؟!😂😂😂

😂😂دوتامون خواستیم اخه 

میگن گناهه و بچه اگ تشکیل بشه دور از جون ناقص میشه و فلان خیلی میترسم🥲

تو هر شبی باشه ممکنه اینجوری بشه ربطی به شبش نداره

بهشتم اونورش باشه به این برزخ نمی ارزه...
پسر عموی من ۵انگشته دنیا اومد  دعا نویس گفته بود نطفش شب قدر تشکیل شده

😐۵ انگشت ک درسته