2737
2734
خب اول ماشالله  دوم اینکه اسی ببین تو خودش جمع نمیشه؟ پاهاشو جمع نمیکنه؟ متوجه منظورم میشی؟&nb ...

خودش غلط میزنه بچه که دل درد داشته باشه. ذوق نمیکنخ نمیخنده. جغجغه میگیزم جلوش. میخاد. بیاد جلو میخنده 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چقدر عجیبین. دلپیچه دیگه چیه؟ چه ربطی، داره؟ به نظرم بچه باهوشیه احتمالا که حرکاتش زودتر شرو شده. بچ ...

کی اینو گفته؟ 

اصلا هوش ربطی به زمان صحبت کردن ، راه رفتن و ... نداره 

البته اگه نمیگید حسودی 

شاید یکی اینجا بچه اش دیر شروع کرده به حرکت کردن 

شما با اطلاعات غلطت فکرشو درگیر میکنی

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜
2728

دختر من ۴۰ روزگی گردن گرفت قهققد زد 

۳ ماهگی کاملا سینه خیز میرفت دست دراز میکرد ب وسیله ها

۴.۵اهش بود  شروع کرد ب چهار دست و پا رفتن 

۶ ماهگی از وسیله ها میگرفت وای میساد 

ده ماهگی راه رفت 

خیلی کارای لا مزه دیگه ای میکنه 

ی سری کارها ژنتیکیه ی سری کارا هم هرچی با بچه حرف بزنی بازی کنی بچه هوشیار میشه 

خدا بچتون حفظ. کنه عزیزم

2740

من خودم بچه دارم به نظر من که از نظر حرکتی جلو ماشاءالله ولی من اگه جای شما بودم جایی این مسئله را عنوان نمیکردم

اکثر مردم حسودن 

بعد هم گفتن ماشاءالله چیزی نیست این کلمه به این خاطر اینه که نام خدا همه جا یادآوری بشه که فراموش نشه هر چی است از خداست امانتی که خداوند به این مادر داده  ما هم فقط امانت دار خداوند هستیم 

دختر من تو ۹ ماهگی کلمه میگفت.یک ونیم سالگی کامل و روون حرف می‌زد.همون موقع لکنت گرفت.نمیدونم چشم کردنش یا ب خاطر تند حرف زدنش بود.خلاصه که هرکار بچه هاتون میکنن هرجا میشینین تعریف نکنین

😁خانم من هزارتا نوزاد دیدم کارم اینه

کارتون اینه؟ 

یعنی شغلتون مربوطه به این موضوع؟ چون من تا جایی که شنیدم از متخصصا هیچ ربطی نداره هوش به این موضوع

تبریک

1
5
10
15
20
25
30
35
40
با فنجانی چای هم میتوان مست شد! اگر اویی که باید باشد، باشد💜

خانم شما اگه فکر میکنین انقدر همه چشماشون شوره که بچه شما رو چشم میکنن بهتره نه همچین تاپیکی بزنین و نه عکس بچتونو بزارین،  به جاش برین مطالعه کنین که هم مراحل رشد بچه رو متوجه باشین( به این میگن گردن گرفتن نه چهاردست و پا کردن) و هم یاد بگیرین درست تاپیک بزنین و به دیگران توهین نکنین!!

2706