2737
2739
عنوان

اعصابم ریخته بهم مردم انگار عقده ایی ان مردم🫣🫣🫣

| مشاهده متن کامل بحث + 859 بازدید | 66 پست

خب حالا چه اشکال داره اتفاقا شوهر منم پرستاره دستگاه فیزیوتراپی هم داره باهاش درآمد زایی میکنه ولی وقتی میریم خونه اقوام میبره براشون انجام میده . برای فامیل که نمیخواد خساست به خرج بدین یا پول بگیرین همه چی که پول نیست . عجب آدماییی

اگه مطب دارن و منشی، بگید به منشی که حساب کنه باهاشون یعنی خودتون راجع به هزینه صحبتی نکنید، بگید من اطلاعی ندارم.  اگه هم اینطور نیست فرصا می تونید بگید اره چون تازه دستگاه اورده همسرم با تخفیف حساب می کنیم یا اگه خییلی رودروایسی دارید بگید چون بار اول هست نیازی نیست هزینه بدید. اینطور متوجه می شن برای سری بعدی دیگه از این خبرا نیست

و خدایی که به شدت کافیست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

یبار که شماره کارت بفرستی براشون دیگه پیداشون نمیشه .. 

مثلا بگی شماره کارت ،، ۵۰۰ تومن 🌷

دیگه فک نکنم افتابی شن😂

مولانا میگه که :یک روز میرسه گلهایی که گفتی باز نمیشه، باز میشن..غمی که گفتی هرگز نمیره، میره...زمانی که گفتی نمیگذره، میگذره...زندگی یه رازه که …اول شکر، بعد صبر و در آخر باید باور کرد
2728
خب نمیگفتید  همه چیزو ک نباید گفت ب فامیل  یکم حریم داشته باشید

بابا من خودم کسی درد داشت بلدم بادکش گرم چنم یا حجامت گفتم کسی لازم داره بیاد بزنم براش الان دخترخاله ام شب بد خوابیده گردن درد شده میگه میخام بیام خونتون🤨🤨

میخاستم برم خونه مادرجونم گفت لیوانتم بیار بعد شوهرم گفت گناه دارن بذار دستگاه ببرم الان ویگ ول نمیکنن

خب حالا چه اشکال داره اتفاقا شوهر منم پرستاره دستگاه فیزیوتراپی هم داره باهاش درآمد زایی میکنه ...

حالا چون شما اینکارو میکنین بقیه هم اینکارو باید بکنن؟چقدر زود انگ خساست به بقیه میزنید و میخواین خودتونو خوب نشون بدین

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔
2740
واقعا برای منم پیش اومده  اصلا آدم دور از جون گ خور میشه بگه یه هنری بلده  ببخشید ديگه ا ...

بخدا  اعصابم بهم ریخته الان خودم سیاتیک دارم بعضی شبا اینقدر دلم براش میسوزه ک میگم نمیخاد برام دستگاه بذاری دیردز صبح رفته هیچی نخورده تا 1شب ک بهش شام دادم داش غش میکرد

حالا چون شما اینکارو میکنین بقیه هم اینکارو باید بکنن؟چقدر زود انگ خساست به بقیه میزنید و میخواین خو ...

آره چه اشکال داره تو این وضعیت اقتصادی خراب حداقل آدم به فامیل خودش رحم کنه .اونا هم شاید به جا به دردت بخورن .  شاید آدم خوبی نباشم ولی خداروشکر تو این مورد کمک به هم نوع و فامیل از خودم راضیم 😍

حالا چون شما اینکارو میکنین بقیه هم اینکارو باید بکنن؟چقدر زود انگ خساست به بقیه میزنید و میخواین خو ...

هزارتا افرررررین

کاربری هفتم هستم ای کسانی که بیخود گزارش میزنید مدالی رو که گرفته نشون بدید!!!!!!
2706