2737
2739
عنوان

اعصابم ریخته بهم مردم انگار عقده ایی ان مردم🫣🫣🫣

| مشاهده متن کامل بحث + 863 بازدید | 66 پست
بخدا  اعصابم بهم ریخته الان خودم سیاتیک دارم بعضی شبا اینقدر دلم براش میسوزه ک میگم نمیخاد برام ...

از حق و آسایش خودت هيچ وقت واسه‌ فامیل جماعت نزن 

بپیچون بره

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷
ببین نظرات اینجا خیلی خوبه ها ولی تهش ادم نیاز داره یه ادم متخصص بهش بگه چیکار کنه. من خودم هربار مساله اینجوری برام پیش میاد میرم سراغ دکترساینا. بیا اینم لینکش بعد تازه خیالمم راحته که اگر مشکلم حل نشه پولمو کامل برمیگردونن.

خب راحت بگین جلسه ای پونصده،تعارف رو بذارین کنار،به اون یکی هم بگو خارج از تایم ۷۰۰ میشه

فک کن پری شب مهمونی بود خونمون دایی ام اومده بود رفت اتاق خواب گفت بگو دستگاه بیاره بعد شوهرم از راه رسیده ساعت 10 شب میگه بگو بیاد دستگاه بذاره میگه بذار برسم اخه

2742
فیزیوتراپی شده جلسه ای ۵۰۰ هزار ؟ده سال پیش برای کمرم ده جلسه رفتم شد۱۵۰ هزارتومن بیمه داشتم رفتم پو ...

اره اخه شوهرم میره برای ادمای از کار افتاده و سکته ایی 

اسی کار شوهرت خلافه.داره بیشتر از تعرفه میگیره و اگه کسی گزارش بده بد میشه.بیمار حتی اگه سکته کرده باشه دستگاه تنها با توجه به تعداد ناحیه 300 تومنه فوقش

شرمنده اهل امید نیستم...امید شهری بود که سوزوندنش
2738
من مامانم فیزیوتراپه ولی هر وقت فامیل گفت بیا خونه گفت نه اگه میخواین بیاید مطب

مامانت لیسانس داره یادکترا ؟درآمدفیزیوتراپی اگه مطب داشته باشی چقدره؟اگه دوست داری میتونی جواب بدی😍

نه رایگان همچین میگن میایم خونتون یا دستگاه بیار انگار شوهر من دکتر شخصیه ایناس

نکن بپیچون بگو دستگاه ایراد پیدا کرده دادن تعمیر

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

سخت نگیر عزیزم . به خاطر ثوابش . مطمان باش تو راه زندگیت میاد . فقط یه سوال . دستگاه پیشرفته داره شوهرت ؟ اخه شوهر من کار تخصصی زخم انجام میده در کنارش دستگاه فیزیوتراپی هم داره اگه کسی بخواد براشون انجام میده 

آره چه اشکال داره تو این وضعیت اقتصادی خراب حداقل آدم به فامیل خودش رحم کنه .اونا هم شاید به جا به د ...

ببخشید طرف پول داده دستگاه خریده درامد داشته باشه نه اینکه صلواتی کار کنه،مگه بقیه مفت کار میکنن؟

خب حالا چه اشکال داره اتفاقا شوهر منم پرستاره دستگاه فیزیوتراپی هم داره باهاش درآمد زایی میکنه ...

میگه شرایطم خیلی بد شده

بخاطر حضور هرشب فامیل

به این نمیگن خساست

ضمنا هرکسی شرایط خاص خودش رو داره

زندگی دیکته نیست

همه از روی هم بنویسن

مامانت لیسانس داره یادکترا ؟درآمدفیزیوتراپی اگه مطب داشته باشی چقدره؟اگه دوست داری میتونی جواب بدی😍

بخاطر ما دیگه نرفت دکترا ولی لیسانس داره و خودش مطب داره.سختی کار خیلی زیادههه واقعا و ماهانه متغیره واقعا ولی یه چیزی حدود 100 تا 200 ماهانه هست

شرمنده اهل امید نیستم...امید شهری بود که سوزوندنش
2706