2733
2734
عنوان

اعصابم ریخته بهم مردم انگار عقده ایی ان مردم🫣🫣🫣

| مشاهده متن کامل بحث + 864 بازدید | 66 پست
ببخشید طرف پول داده دستگاه خریده درامد داشته باشه نه اینکه صلواتی کار کنه،مگه بقیه مفت کار میکنن؟

کی میگه مفت کار کنه میگم در کنار درآمد زایش چه اشکال داره به همنوع هم کمک کرد ؟ 

از حق و آسایش خودت هيچ وقت واسه‌ فامیل جماعت نزن  بپیچون بره

بخدا دایی ام خیلی توقع اش بالاس . مثلا یه  عصرونه گرفته برا عقدی اش عموی منم دعوت کرده بعد بهم زنگ زده ک عموت چرا نمیاد ضمانت وام منو بکنه میگم اونم ضمانت داداششو نمیکنه چ برسه فامیل دور میگه اومدن مجلسم عصرونه خوردن😒😒😒

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

کی میگه مفت کار کنه میگم در کنار درآمد زایش چه اشکال داره به همنوع هم کمک کرد ؟ 

چی میشه همنوعش هم به این کمک کنه‌؟؟ در ثانی اسی گفت میگم شوهرم ۱۲ میاد میگه باشه من اونموقع میام یعنی درکی از خستگی نداره

خوبه ادم وقتی خبر نداره قضاوت نکنه

واقعا قصد قضاوت زود رو نداشتم . یه لحظه چون شرایطمون مشابه هم بود و شوهر من دکتر خانوادگی همه هست😄 فکر کردم مث مایید . ولی خب شرایط ها هم فرق داره شاید شما شرایطتون جور نباشه کمک کنید . به هر حال ببخشید 

2731
بخدا دایی ام خیلی توقع اش بالاس . مثلا یه  عصرونه گرفته برا عقدی اش عموی منم دعوت کرده بعد بهم ...

وا داییتو بزار موزه بخدا 😅

روزی داریوش بزرگ دستور داد تا همه یونانیان حاضر در کاخ را به حضور او بیاورند...سپس از آنان پرسید به چه بهایی حاضرند جسد پدر خود را پس از مرگ بخورند؟ یونانیان پاسخ دادند که به هیچ قیمتی حاضر به انجام چنین کاری نیستند. داریوش سپس دستور داد هندیان موسوم به گالاتی که والدین خود را پس از مرگ میخوردند به پیشگاه بیاورند!سپس در برابر یونانیان از ایشان پرسید به چه قیمتی حاضرند جسد پدر مرده خود را روی تلی از هیزم گذاشته و بسوزانند. هندیان فریاد بلندی کشیدند و از شاه خواهش کردند که چنین سخنان کفرآمیزی را نگوید...حس میکنم که داریوش حجت را بر صاحبان هر عقیده‌ای تمام کرد. این داستان نشان میدهد که عقاید هرکس فقط از نظر خودش بی‌عیب است و اگر کسی گمان کند عقیده دیگران نادرست است حق ندارد عقیده خودش را به زور به آنها تحمیل کند.به نقل از تاریخ هرودوت؛ کتاب دوم؛ صفحه ۳۷

[QUOTE=333588153]اسی کار شوهرت خلافه.داره بیشتر از تعرفه میگیره و اگه کسی گزارش بده بد میشه.بیمار حتی اگه سکته کرده ب ...[/QUOTE

نخیرم تعرفه همینه شوهر من فقط با دسنگاه کار نمیکنه ماساژ هم هست

[QUOTE=333588618]چی میشه همنوعش هم به این کمک کنه‌؟؟ در ثانی اسی گفت میگم شوهرم ۱۲ میاد میگه باشه من اونموقع میام یعن ...[/QUOTE

تازه 12بباد گشنه و تشنه میاد بعد اصلا حال و حوصله نداره از این دردم میگبره کسی حالیش نمیشه

چند بار بگو خوابید خسته بود،مریضه و اینا بییخیال بشن

والا میخاستم دخترخاله ام بپیچونم  میگم دیر میاد میگه میام میگم 12 میاد میگه میام از اونور سحره اشکال نداره 😐

والا دیگ لال شدم چی بگم طرف باید بفهمه از خودش 

والا میخاستم دخترخاله ام بپیچونم  میگم دیر میاد میگه میام میگم 12 میاد میگه میام از اونور سحره ...

النا خانم عزیزم میشه درخواست دوستی‌ من رو قبول کنی ؟؟ من باید ازت حلالیت بطلبم . خیلی زود قضاوت کردم . لطفا اگه میتونی منو ببخش 😔

2706