2737
2739
عنوان

طب سنتی میگه بچت زنده است

| مشاهده متن کامل بحث + 461 بازدید | 33 پست
من امروز یه لکه خیلی کمی خون دیدم آخه شیاف و اسید فولیک هم میخورم

من چون شیاف نمیزدم ب خونریزی کامل افتادم. خونریزی سقط

و البته قلبی نبود 

حتی سونو واژینال داوم اگه قلبش میزد قرار بود شیاف بدن. سونو گفت قلبی نیست و افتاد

فقط 17 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
اللهم صل علی محمد و ال محمد و عجل فرجهم . خدایا چنان کن سرانجام کار  تو خشنود باشی و ما رستگار🙂
ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!😥 من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

بله من تجربه دارم صدای قلب دختر من ۱۳ هفته شنیده شد البته طب سنتی نرفتم دکتر شهر خودمون میخواست ک ...

من هم قم هستم ،با اینکه چادری و مذهبی هستم اما دکتر ها هی بهم میگفتن صبر کن...یه وقت نری سقط کنی هااااااا😁😁😁

در کل دکترهای قم خیلی باحالن

ینی من متوجه نشدم این خوبه ی بد؟؟

بد عزیزم اگر دکتر دوم مطمئن شد قلب نداره یعنی قلب نداره با صبر کردن فقط جون خودتو به خطر میندازی چون بچع بدون قلب یعنی فوت کرده

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2728

عزیزم حالا اینطور نباشه ک کلا دکترو ول کنی منتظر بشینی ببینی بچه چیزیش میشه خدایی نکرده یا ن

ولی عجله نکن برا سقط

همون ی هفته بعد برو سونو ببین بچه رشد کرده یا ن

کلا بچه از اول صدا قلبشو نشنیدین؟

فقط 15 هفته و 1 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
ان‌شاءالله همه منتظرا بزودی مامان بشن❤️ این طعم و حسِ قشنگِ مثبت شدن بیبی چک و آزمایش رو بچشن🥹
من هم قم هستم ،با اینکه چادری و مذهبی هستم اما دکتر ها هی بهم میگفتن صبر کن...یه وقت نری سقط کنی هاا ...

من اون موقع رفتم درمانگاه زایشگاه ایزدی

پیش دکتر زهرا ابراهیمی

الان ایشون مطب دارن فکر کنم صفاییه

2740
بد عزیزم اگر دکتر دوم مطمئن شد قلب نداره یعنی قلب نداره با صبر کردن فقط جون خودتو به خطر میندازی چون ...

نه این هفته سونو میرم تروخدا دعا کنید بچه سالم باشه ۱۰ ماه پیش هم یه سقط داشتم دیگه طاقت ندارم

عزیزم حالا اینطور نباشه ک کلا دکترو ول کنی منتظر بشینی ببینی بچه چیزیش میشه خدایی نکرده یا ن ولی عج ...

نه آخه کوچیک بوده به حساب من از آخرین پریودم نه هفته میگذره ولی سونو مطب ۵ هفته نشون داده

نه این هفته سونو میرم تروخدا دعا کنید بچه سالم باشه ۱۰ ماه پیش هم یه سقط داشتم دیگه طاقت ندارم

ایشالا قلب داشته باشه خودتو نباز اگر سقط کردی چند ماه بع بدنت استراحت بده و تقویت کن خودتو تا رحمت آمادگی بچه جدید رو داشته باشه. از نظر پزشکیم علت سقطتتو چک کن

هیچوقت مردم را نمیفهمم اما باید یک جوری میان آن‌ها زندگی کنم...!                                                               اندک اطلاعاتی در اختیار دارم که حاصل خوندن و تحقیق کردنه.                                                                            فردی بشدت کنجکاو .                                                عاشق کتاب ، حیوانات ، فیلم ، کهکشان ، نکات پزشکی ، روانشناسی و در کل عاشق یادگیریم و از یادگیری استقبال میکنم.          
2706