2733
2739
عنوان

نصیحتی از طرف شما به من😍✨️🫂

| مشاهده متن کامل بحث + 229 بازدید | 27 پست
کسی که خودکار محبت نکنه،هرچقدرم سعی کنی،نمیتونی تغییرش بدی و فکر هم نکن اگر بهشون بگی،چیزی عوض میشه، ...

دقیقا درسته

همینارو تو زندگیم همیشه میدونم و دنبال میکنم

عشق و محبت زوری نیس

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
2738

روی هدفت بمون حتی با سخت ترین مشکل جا نزن چون تو میتونی اونطور که میخوای زندگی کن محتاج محبت هیچکس هم نباش خودت به خودت محبت کن و نذار حرف دیگران روی زندگیت تاثیر بذاره

گاهی دوست دارم برگردم به عقب و بغلت کنم کاش هیچوقت اون شب کذایی نبود چیکار کنم بدون نبودت عمه 🖤😭میدونی مامانت داغونه میدونی من تنها شدم میدونی رفیقم بودی رامینم کجایی عمه💔میشه براش فاتحه بخونین و صلوات بفرستبن

فقط تو رو قرآن عاشق نشو و وارد رابطه نشو تا بعد از کنکورت اونم با آدم درست و حسابی قدر این لحظه هات رو بدون و خوش باش سعی کن خوب بگذرونی این روزا رو ک بعدا حسرت نخوری آرزومند موفقیتت عزیزم❤️

خدا هست...❤️
فقط تو رو قرآن عاشق نشو و وارد رابطه نشو تا بعد از کنکورت اونم با آدم درست و حسابی قدر این لحظه هات ...

مرسییی عزیز دلم همچنین

خیلیا بهم اینو گفتن که عاشق نشو و اینا

شخصیتم جوریه که خیلی سخت عاشق کسی میشم و به هیچکس اعتماد ندارم 

و حقیقتا خیلی محتاط باید رفتار کنم اگه بخوام برم تو رابطه

درحالی که همکلاسی هام که تیزهوشانین انقدر عزت نفسشون پایینه که تقریبا ۷۰ درصدشون دوس پسر دارن و این خیلی بدهههه