2733
2739
عنوان

توروخدا ببخشید روم نمیشد این تاپیک رو بزنم ولی مجبورشدم

| مشاهده متن کامل بحث + 5594 بازدید | 124 پست
یدونه بزن کلش دیگع نکنه اینکارارو

باور میکنی گاهی سر همین موضوع دعوا میکنم باهاش😓

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
این که خیلی خوبه همسر منم دستم رو میذاره رو دنده و دست خودش رو میذاره روش بعد دنده عوض میکنه یا توی ...

درسته ولی من خسته و عصبی میشم نمیدونم چرا

میخوام اون موقع خودمو بکشم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
شوهرمن یه مدت اول ازدواج اینجوری بود بعد کلا تغییر کرد الان بعد ۸/۹سال باز مثل اوایل شده ولی من خوشم ...

همیشه خوشبخت باشید عزیزم

2740
ب روانپزشک مراجعه کن اول باید اضطرابت رو درمان کنی

رفتم دارو مصرف میکنم بی اثره😓

اینکارو همسرتون اگر از روی محبته به نظرم موردی نیست. اما از طرز بیانتون میشه متوجه شد این رفتار همسرتون ریشه در وابستگی و عادت افراطیه که باعث کلافگی شما شده. درسته در روابط زناشویی خیلی خوبه که مرد و زن ارتباط نزدیک و صمیمی نسبت بهم داشته باشن اما هر دو طرف بطور جداگانه نیاز به فضا و حریم شخصی خودشون هم دارن و جا داره از این نظر بهم احترام بزارن. که گویا همسر شما به خاطر وابستگی بیش از اندازشون ( که حالا ممکنه خیلی موارد ها پیش اومده اما یه سری جزئیات رو فاکتور گرفتید و خلاصه بیان کردید) به جای انتقال احساس عشق و دوستی به شما احساس ترس و نا امنی وارد کرده. 

متاسفانه برای یه سری افراد ممکنه یه حسرت و یا یه حرکت رمانتیک معنا باشه اما هرچیز تعادلش قشنگه.

دوست عزیزم من شمارو درک میکنم اما اینجور مسائل به احتمال زیاد ریشه در گذشته همسرتون داره که به صورت یک رفتار برای شما نشان داده میشه. به جای سرزنش خود بهتون پیشنهاد می کنم این موضوع رو با یک مشاور زناشویی، روانشناس درمیون بزارید. کسی که بتونه بطور تخصصی مشکلتونو بررسی و راهکار ارائه کنه تا هم استرستون رفع بشه و هم با رفتار و واکنش های نا آگاهانه خدای ناکرده زندگی زناشوییتون به خطر نیفته.

مردم با این رفتارای شوهرشون کلاس میذارن و پز میدن اما تو معذرت خواهی میکنی

آخه خجالت میکشیدم از مطرح کردنش

اگه اوایل ازدواجه طبیعیه

نه عزیزم ۹ساله ازدواج کردیم

حق داری کلافه بشی من درکت میکنم ولی کسی که میتونه کمکت کنه مشاوره چون نه میتونی اونو برنجونی نه درست ...

ممنونم که درکم کردی دقیقا حرف دلم رو زدی

2706