2737
2739
عنوان

توروخدا ببخشید روم نمیشد این تاپیک رو بزنم ولی مجبورشدم

| مشاهده متن کامل بحث + 5645 بازدید | 124 پست

واقعا منم حوصله این مدلی ندارم هرچیزی تعادل باید داشته باشه زیادی حال آدمو بهم میزنه

نه کمش خوبه نه درین حد دیگه

منم بهم میگه گاهی 

ولی باید یاد بگیری اگر دوست نداری کاری انجام بدی خیلی راحت بگی نه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

این که خیلی خوبه همسر منم دستم رو میذاره رو دنده و دست خودش رو میذاره روش بعد دنده عوض میکنه یا توی ...

خوش بحالتون،شوهر من خیلی تو این زمینه غده،حتی هرگز ازم بابت کاری تشکر نکرده

2728
اره منم همینطور 🥺

اوف خیلی بده بخدا

این سرد بودناشونم باعث میشه ما بیشتر کمبود محبت بگیریم وابسته تر شیم

یوقتایی شوهرم میگه چقد اویزونمی🥲

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن

شوهر منم همینه ولی من دوست دارم رفتارشو مثلا تو جمع باید کنارش باشم باهمراه بریم بدون من هیچییی نمیخوره مثلا رفته بود مغازه بهش شکلات داده بودن واس منم خریده بود ولی ازویچی عصبی میشم ک همش میگ تو نکن خسته میشی تووبشین خسته میشی غذا نپز خسته میشی مهمون میاد مرخصی بگیرم خسته میشی بهم برمیخوره در حد...

بعد یچیز دیگ ام‌همش میگ تو ضعیفی باید بهت برسم غذاتو تا تهش بخور تو جمع جلو برادرشوهرام پا میشه میوه پوست میکنه من بدم میاد 

اول حرفم بگم کاربری دست دونفر الکاریبری الدست الدونفر هی ایز کاربری تو دونفر   

مثل منی ، همسرت لمسی هست ولی خودت نیستی ، تعدیل مزاج کن عزیزم

اگر در مسائل بارداری و مادری و کودکان نظر میدم چون تجربه سه بارداری و فرزند داری دارم ، شما هم اگر تجربه ندارید بهتره مامانارو نگران نکنید الکی 

خیلی همسرتون احساسی بنظرمن که آدم احساسی خیلی بهترازادم مغرور ادمهای مغروراصلابلد نیستن چطوربازن برخوردکنن حتی وقتی کنارشون میری بخوابی پشتشون میکنن بهت اینکارهانکن که۲روزدیگه سردبشه خودت عذاب میکشی 

2738
عزیزم منم همین شکلیم خوشی زیر دلم نزده منتهی آدم خسته میشه

آخه همش نگرانم که فکر نکنه من دوستش ندارم

بعدش یه جور دیگه خودمو عذاب میدم خسته شدم

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
حالا فک کن من مث شوهرتم شوهرم مثل توعه

حتما اونم یه دلیلی داره ولی خب بیشتر مردها کمتر احساساتشون رو بروز میدن

دوست عزیزم ممنون میشم تو تاپیک های غمگین من پست نذارید چون جوابی ندارم که بدم شرمنده♥ امیدوارم همیشه شاد باشید🌹
دوای دردت مصرف مقدار زیادی سیر خامه.بخوری دیگه التماس می‌کنه دور و برش زیاد نپلکی😐

عزیزم😂

آخه بعدش عذاب وجدان میگیرم

فقط از این بودناش و توجهاش لذت ببر وابستگیشو دوسداشته باش باور کن اکثر زنا الان یا مثل ما عقده مونده تو دلشون یا خیانت دیدن یا شوهرشون توجه نمیکنه شوهرت عاشقته بدون تو نمیتونه یوقتی نزنی ذوقشو کور کنی 

خدایا هیچ کسی رو با عزیزانش امتحان نکن
2706