2737
2734

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

بی بند و بار نباشه 

لباس مرتب و مد روز بپوشه که بهش بیاد

بشدت از لباسایی که نقاط ممنوعه رو نشون میده بدم میاد مثل چاک سینه 

لباس نیم تنه 

شلواری که فاقش انقدر تنگ هست که قسمت جلو کاملا واضحه

اینها بشدت برام زننده هست

خودمم کاملا به روز هستم اما اینارو بشدت رعایت میکنم

گل دختر نازم آرامش
2738

خودم.....نمیخوام تعریف کنم اما خب واقعا هستم شیک میپوشم همیشه یه چیزی رو ست میکنم چشام با رنگ لباسم همیشه سته (لنز استفاده نمیکنم رنگشون تغییر میکنه) همیشه ساعت دارم لباسام چادرم اتو زده تمیز و مرتبه هرروز حموم میرم مام بادی استفاده میکنم لباسمو پوشیدم ادکلن میزنم آرایش ملایم دارم کرم مرطوب کننده با رایحه خوب استفاده میکنم که خودش باز باعث میشه بوی خوب بدم و همم اینکه دستام نرم ولطیف باشند کفشام همیشه تمیزه و خلاصه اینکه درکنار شیک بودن ادب و احترام هم دارم آروم صحبت میکنم 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖
چادرو اتو کنی خراب میشه ک

نه دیگه من معمولا از چپ یه ملحفه هم پهن میکنم روش بعد اتو میزنم البته همیشه نه 

خونه ی ما دورِ دوره پشت کوه‌های صبوره پشت دَشتای طلایی پشت صحراهای خالی خونه ی ماست اونورِ آب  اونورِ موجهای بی تاب پشت جنگلای سروه توی رویاست،توی یه خواب،پشت اقیانوسِ آبی پشت باغای گلابی اونور باغای انگور پشت کندوهای زنبور خونه ما پشت ابرهاست اونور دلتنگیِ ماست تهِ جاده های خیسه پشت بارون پشت دریاست💖💖💖💖💖💖💖بودنت هنوز مثل بارونه تازه و خنک و ناز و آرومه حتی الان از پشت این دیوار که ساختن تا دوستت نداشته باشم اَتل و متل بهار بیرونه مرغابی تو باغش میخونه باغ من سرده همه ی گلاش پژمرده دونه دونه بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه...بارون بارونه دلم تنگه پرتقال من گلپر سبزه قلب زار من منو ببخش از برای تو هرچی که بخوای میارم اَتل و متل نازنین دل زندگی خوب و مهربونه عطر و بوش همین غم و شادیه کوچیک و بزرگمونه.💖