2733
2734
عنوان

بیاین ببینین بابام برام چی نوشته🥺😭😭

| مشاهده متن کامل بحث + 3242 بازدید | 107 پست
من روم‌نمیشه حضوری تشکر کنم🥲

همین الان بغلش کن هیچی نگو . بعدش بگو امروز تولدمه میخوام دعوتتون کنم کافه یا رستوران کی بهتر از شما که مهمون اختصاصی من باشن 

راستی تولدت هم مبارک 😊

اگر دوست داشتید لطفا برای شادی روح مامانم یک صلوات بفرستید 💚

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کاش بابای ماهم  سالم بود   حداقل میگفت دوست دارم یعنی مدیونی . . . دلشو بشکنی بابات ...

من دست خطشو خیلی دوست دارم🥺😂❤

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
همین الان بغلش کن هیچی نگو . بعدش بگو امروز تولدمه میخوام دعوتتون کنم کافه یا رستوران کی بهتر از شما ...

ممنونم عزیزم

امضا بلد نبودم اثر انگشت زدم🙄😒دستم به دامنت لایک نکن لااایک نکنننننننن😡کاربری دست ۳ نفره تاپیکارو دیدین تعجب نکنید☺😂
2731
بهترین کادوی تولد خدا حفظش کنه تولدت هم مبارک باشه عزیزم🥰🥰

فدات شم

وای خداا😍

من بابام نمیدونه چند سالمه😑

خدا برات حفظش کنه😍🧡

اقایون درخواست ندن                میدونی چیه حالم خوبه اما تو یه حالت خنثی به سر میبرم نه خوشحالم؛نه ناراحت، افسرده هم نیستم اما دلم گرفته و کلافه ام، نمیدونم به کی یا چی فک کنم تا آروم بشم، حتی نمیتونم حالمو توضیح بدم، خنثی ام اما به اندازه ی تموم دنیا فکرم درگیره..! من حالِ این روزامو دوس ندارم.‌‌.. ولی به قول شایع... یه روز بدون اینکه به کسی بگم‌میرم میرم جایی ک بودنم کسیو اذیت نکنه؛ کسی سردرفتار نکنه،کسی طعنه نزنه،تیکه نندازه... میرم‌جایی ک هیچکس نگاهاش اذیتم نکنه...! اون روز،روزیه ک میخوام تنها بمونم تنهای تنها🙃️
کاش برای این چیزا کمرو نباشیم

دقیقا خیلی بدم میاد از این اخلاقم بابام خودشم همینطوره واسه همین برام نوشته گذاشته☹🥲

2740
وای خداا😍 من بابام نمیدونه چند سالمه😑 خدا برات حفظش کنه😍🧡

فدات شم❤❤

من روم‌نمیشه حضوری تشکر کنم🥲

تو ام نامه بنویس براش اگر خجالت میکشی

من 1بار هم به پدرم نگفتم دوست دارم چه رودر رو چه بانامه

لطفا برای بازشدن بختم و ازدواج خوب دعا کنید 🥺🙏

کو

میشه واسه رسیدن به خواستم و خوشبختی خودم و خانوادم یه صلوات بفرستی مهربون؟💙🐾برای سلامتی خودم و خانوادم چطور؟❤️🥰....^م‍‌ن‍‌ ح‍‌س‍‌اب‍‌م‍‌ ز ه‍‌م‍‌ه‍‌ م‍‌ر‌د‍‌م‍‌ ای‍‌ن‍‌ ش‍‌ه‍‌ر‍‌ ج‍‌داس‍‌ت‍‌ م‍ن‍‌ ام‍‌ی‍‌د‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌دا ب‍‌ع‍‌د‌‌ #‍‌‌خ‍‌دا ه‍‌م‍‌ ب‍‌ #خ‍‌داس‍‌ت‍‌^....💜☔کاربر ۱۴۰۰ هستم...بابغته آ🕸️🐩هشت زبانه‌م✌🏻
2706